Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: III Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów
Autor: Mikrofonika.net
Źródło: Materiały promocyjne Mikrofoniki.
Data publikacji: 05.05.2017

 


W gościnnych progach czterogwiazdkowego Hotelu Senator w Dźwirzynie organizatorzy zgromadzili imponującą liczbę wspaniałych polskich głosów. Impreza tradycyjnie rozciągnęła się na cały weekend od piątku 31 marca do niedzieli 02 kwietnia.
 
3 OSL otworzyła prezentacja założyciela Mikrofoniki, Tomasza Bartosa, który w krótkim 45 minutowym pokazie w kinie Hotelu Senator przedstawił wszystkich tegorocznych gości. A były to najpiękniejsze głosy w kraju znane nam z anten radiowych i telewizyjnych. Piątkową prezentację zakończyło wspólne zdjęcie, a niedługo później goście raczyli się już wspaniałym poczęstunkiem przygotowanym przez szefa kuchni i obsługę nadmorskiego obiektu. Tańce, pamiątkowe zdjęcia i niekończące sie rozmowy trwały do późnych godzin nocnych, lub jak kto woli wczesnego poranka.

 


 
Sobotę otworzyło szkolenie "jak nagrywać głos lektora w prawie każdych warunkach", prowadzone przez szefa firmy MBS Pro, Piotra Ługowskiego. W trakcie pokazu lektorzy mieli okazję zapoznać się z ofertą marek Apogee i Earthworks, oraz na żywo wypróbować możliwości sprzętu warszawskiego dystrybutora.

 


 
Tuż po warsztatach wszyscy uzdolnieni muzycznie goście spotkali się w hotelowym pubie by wspólnie pomuzykować. Był akordeon, gitary w chóralne popisy wokalne. Niestety materiał z tego fragmentu imprezy pozostaje tajny. Sobotnią część Ogólnopolskiego Spotkania Lektorów zakończył lektorski turniej kręgli i tradycyjne afterparty w apartamencie prezesostwa Mikrofoniki.

 


 
W tym roku formuła spotkania spotkania została znacznie poszerzona. Imprezy towarzyszące, czy pokaz starych mikrofonów w holu hotelu, wzbogaciły program imprezy i uatrakcyjniły gościom pobyt. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Lektorów RP w tym roku w Dźwirzynie spotkać można było jeszcze więcej wspaniałych polskich głosów. A organizatorzy zapowiadają, że to dopiero początek tej wyjątkowej tradycji. Już niedługo dowiemy się kiedy rezerwować terminy na 4 Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów.

 

Więcej fotografii z II Spotkania Lektorów znajdziecie na profilu facebook'owym Mikrofoniki, a materiały wideo obejrzycie na kanale YouTube firmy.

 

Partnerami Ogólnopolskiego Spotkania Lektorów są: Mikrofonika, Medianawigator.com, Polscylektorzy.pl, Oldmics.pl i Stowarzyszenie Lektorów RP.

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama