Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Maciej Gudowski lektorem II linii metra! "Ten głos towarzyszył będzie codziennie 300 tys. osób"
Autor: (ag/asz)
Źródło: polskieradio.pl

 

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz i dyrektor Radiowej Jedynki Kamil Dąbrowa spodziewali się, że zwycięży głos kobiecy. Warszawiacy zdecydowanie jednak postawili na znakomitego lektora Macieja Gudowskiego.

- Mamy gotową kolejną stację, ale do niedawna jeszcze nie mieliśmy głosu. Trudno wsiąść do metra bez żadnej zapowiedzi, ale mam nadzieję, że z TYM głosem pojedziemy już po bożonarodzeniowe zakupy - powiedziała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz rozpoczynając uroczystość zakończenia konkursu, który zorganizowały Urząd m.st. Warszawy, Metro Warszawskie i Radiowa Jedynka.

Zwycięski głos usłyszeliśmy po zapowiedzi dyrektora-redaktora naczelnego Programu Pierwszego Polskiego Radia Kamila Dąbrowy. "Stacja Rondo Daszyńskiego. Stacja Rondo ONZ. Stacja Świętokrzyska. Stacja Nowy Świat - Uniwersytet. Stacja Centrum Nauki Kopernik. Stacja Stadion Narodowy. Stacja Dworzec Wileński" - wybrzmiał głos Macieja Gudowskiego.


- Myśleliśmy, że będzie to plebiscyt popularności, że dwie znane aktorki go zdominują. Okazało się, że jest inaczej. Nasi słuchacze, aby zagłosować musieli wysłuchać wszystkich głosów i to jest efekt ich wyboru, ponad 47 proc. wszystkich głosów zostało oddanych na Macieja Gudowskiego - mówił Kamil Dąbrowa. Dyrektor Pierwszego Programu Polskiego Radia dodał z dumą, że lektor znany z filmów akcji współpracuje także z naszym programem.

 

Cały artykuł znajdziecie na stronach Polskiego Radia.

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama