Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Ile zarabia lektor audiobooków?
Autor: Szukam Pracy
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3x3GcC_ksIg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR...
Data publikacji: 11.10.2017

Twórca kanału Szukam Pracy Karol Wyszyński pisze: "W mojej karierze kilkakrotnie byłem bez pracy, to był dla mnie ogromny stres. Udało się wszystko dobrze poukładać. Ten kanał ma jeden cel - pomóc widzom znaleźć nową, lepszą pracę. Będę testował różne możliwości, różne branże i profesje. Dzięki temu dowiecie się na czym polega taka praca, ile (mniej więcej) można zarobić."

Intencją kanału jest zatem przybliżanie różnych zawodów i sposobów zarobkowania. By poznać fach lektora audiobooków, prowadzący udał się do źródła: odcinek powstał we współpracy ze Storytel.pl.


"Chciałbym pokazywać ciekawe, nietuzinkowe pomysły na zarabianie pieniędzy i spełnianie marzeń" - deklaruje Karol Wyszyński. Cóż, czytanie audiobooków z pewnością jest pracą nietuzinkową. A czy dla każdego i za jakie pieniądze? To obszerny temat, który w niespełna sześciominutowym materiale trudno wyczerpać.

I choć do tej branży trudno wejść "prosto z ulicy", oczywiście warto starać się spełniać marzenia. Do naszej redakcji napływa mnóstwo pytań od początkujących. Garść podstawowych porad zebraliśmy w artykule Praca głosem.

 

 

 

Komentarze (1)

2020-06-08 Megan

Totentanz?

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama