Strona główna >> Wywiady

źródło: facebook.com

Twórcy rewelacyjnego profilu Widzę Głosy na Facebooku nie zwalniają tempa. A my publikujemy dopiero czwarty odcinek. Lubicie Jessie z Toy Story? Albo księżniczkę Sisi. Dziś Izabela Bukowska-Chądzyńska!

źródło: wysokieobcasy.pl

Osobista rozmowa z najpopularniejszą polską lektorką Krystyną Czubówną oraz jej córką Agnieszką Barjasz. Wiedzieliście, że Panie mają wspólną firmę i pracują razem? Więcej ciekawostek w wywiadzie Aliny Mrowińskiej.

źródło: facebook.com

Mała Syrenka, Dafne ze Scooby Doo... ciężko nie znać głosu Beaty Jankowskiej-Tzimas. Udostępniamy kolejny odcinek świetnej serii wywiadów kanału #Widzę Głosy z najznakomitszymi aktorami dubbingowymi.

donos, kontakt

Nie macie jeszcze dość Tomasza Knapika? No to zapraszamy na kolejny wywiad z najbardziej znanym głosem w Polsce. Takie coś znaleźliśmy w archiwum programu "Na Ławeczce - Jakub Rutka Na Żywioł".
Kojarzycie nowy kanał na Facebooku o nazwie #WidzęGłosy? Koniecznie sprawdźcie co tam słychać. A jeśli nie macie FB, udostępniamy. W odcinku drugim o początkach swojej pracy w dubbingu opowiada Grzegorz Pawlak!
Na pewno jesteście ciekawi jaką furą porusza się po kraju jeden z najpopularniejszych głosów w Polsce. Sprawdźcie czym na co dzień jeździ p. Tomek.
Niezmordowany Jakub Rutka w rozmowie z jednym z najpopularniejszych głosów w Polsce, Jackiem Brzostyńskim. O Teletubisiach, Koncercie Życzeń i miłości do muzyki. Polecamy!
O tym co jest w życiu najprzyjemniejsze, o "starej szkole" wychowania i o tym jak radzić sobie z zachwaszczeniem języka. Maciej Gudowski z Filipem Nowobilskim w programie "Duży w Maluchu".
Andrzej Leszczyński w wywiadzie dla programu Jakuba Rutki "Na ławeczce..." O lektorskich wzorach, wyzwaniach i swoim hobby. Twarz jeszcze może być Wam obca, jednak głos rozpoznamy wszyscy.
Jak zwykle zabawny, miły i czarujący. Jacek Brzostyński udzielił wywiadu Filipowi Nowobilskiemu w programie "Duży w Maluchu". Jak sobie radzi za kierownicą? Zobaczcie sami.
Rozmowa z Maciejem Gudowskim, głosem I programu Polskiego Radia, drugiej linii warszawskiego metra i jednym z najpopularniejszych polskich lektorów, prowadzona przez Jakuba Rutkę.

Strony