Strona główna >> Wywiady

źródło: YouTube

W swoim programie na YouTube Filip Nowobilski przeprowadził kilka rozmów z najsławniejszymi lektorami w kraju. Tym razem za kierownicą "małego fiata" zasiadł Janusz Szydłowski.

źródło: facebook.com

W świetnej serii wywiadów Widzę Głosy, tembr naszego dzieciństwa. Książę Iktorn w Gumisiach, Fred Flinston, Zeus w Herkulesie i Rockfor z Brygady RR. Ehhh po prostu Włodzimierz Bednarski!

źródło: youtube.com
Idealny wywiad na letnie upały. Przy pięknie schłodzonym, ciemnym piwku Tomasz Knapik rozmawia z twórcami kanału Telewizja PUBliczna. O czym? Hmmm jak to w pubie, głównie o alkoholu.

donos, kontakt

W kolejnym odcinku Widzę Głosy prawdziwy mistrz. Wspaniały aktor głosowy, Jacek Czyż! Tygrysek, Diabeł Tasmański, Mojo Jojo... A na dodatek te piosenki. Absolutny dubbingowy fenomen.

Ksawery Jasieński, jeden z najpopularniejszych polskich głosów, wspomina początki swojej kariery w rozmowe w radiu RMF FM. Poznamy kilka anegdot i dowiemy się czym różni się czytanie dzisiaj od tego sprzed lat. Warto!

Twórcy rewelacyjnego profilu Widzę Głosy na Facebooku nie zwalniają tempa. A my publikujemy dopiero czwarty odcinek. Lubicie Jessie z Toy Story? Albo księżniczkę Sisi. Dziś Izabela Bukowska-Chądzyńska!

Osobista rozmowa z najpopularniejszą polską lektorką Krystyną Czubówną oraz jej córką Agnieszką Barjasz. Wiedzieliście, że Panie mają wspólną firmę i pracują razem? Więcej ciekawostek w wywiadzie Aliny Mrowińskiej.
Mała Syrenka, Dafne ze Scooby Doo... ciężko nie znać głosu Beaty Jankowskiej-Tzimas. Udostępniamy kolejny odcinek świetnej serii wywiadów kanału #Widzę Głosy z najznakomitszymi aktorami dubbingowymi.
Nie macie jeszcze dość Tomasza Knapika? No to zapraszamy na kolejny wywiad z najbardziej znanym głosem w Polsce. Takie coś znaleźliśmy w archiwum programu "Na Ławeczce - Jakub Rutka Na Żywioł".
Kojarzycie nowy kanał na Facebooku o nazwie #WidzęGłosy? Koniecznie sprawdźcie co tam słychać. A jeśli nie macie FB, udostępniamy. W odcinku drugim o początkach swojej pracy w dubbingu opowiada Grzegorz Pawlak!
Na pewno jesteście ciekawi jaką furą porusza się po kraju jeden z najpopularniejszych głosów w Polsce. Sprawdźcie czym na co dzień jeździ p. Tomek.

Strony