Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Cześć, nazywam się Andrzej. Swoją przygodę z mikrofonem rozpocząłem w 2004 roku gdy ukończyłem kurs lektorski. Gdy uczęszczałem do Szkoły Podstawowej udało mi się wygrać konkurs recytatorski. Oprócz tego jestem również wokalistą w zespole muzycznym.
O radiowym głosie usłyszałem od wykładowców, gdy podkładałem głos pod filmy, które były moją pracą zaliczeniową. Podczas studiów na kierunku produkcja i realizacja muzyki miałem okazję ćwiczyć swój głos podczas warsztatów wokalnych. Jednak zdaję sobie sprawę, iż dalsza nauka przede mną.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2018-07-02 me_wash

Cześć! Tembr raczej przeciętny, a w próbkach słychać jakbyś silił się strasznie na dykcję - cedzisz te słowa. Nie miej mi za złe, ale nie liczyłbym na sukces w branży lektorskiej. Pozdrowienia!

2018-07-12 tomekb

Muszę Cię zmartwić. Ludzi o podobnym stopniu zaawansowania są tysiące. Nie wyróżniasz się z tego tłumu. Będzie Ci ciężko. Przykro mi bo widzę, że się zaangażowałeś. Mimo wszystko powodzenia!

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com