Strona główna >> Artykuły
Knapik, Gudowski, Matul. Nieznane historie.

źródło: polskatimes.pl

Trochę przegapiliśmy (tekst z października 2014 roku), ale finalnie nic nam nie umknie. Dziecięce marzenia, początki w zawodzie i zabawne wpadki. Historie opowiedziane przez trzy wspaniałe polskie głosy. Polecamy!

źródło: materiały własne serwisu

Już po raz trzeci w nadmorskim Dźwirzynie w Gminie Kołobrzeg, odbyło się Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów organizowane przez pierwszy internetowy bank głosów w Polsce, firmę Mikrofonika.

źródło: wikipedia.org

Ten głos rozpozna bezbłędnie każdy fan gier sportowych. "EA Sports, it's in the game" to najpopularniejszy slogan reklamowy w tej branży. Jesteście ciekawi jak wygląda lektor EA?

donos, kontakt

Przeglądając materiały opublikowane w zeszłym roku zorientowaliśmy się, że przegapiliśmy jedno z ważniejszych wydarzeń 2016-tego - II Spotkanie Lektorów w Dźwirzynie i XV urodziny Mikrofoniki.
Poznajcie największego lektora Rosji. Człowieka, który czytał najważniejsze przemówienia Stalina, informację o zakończeniu II wojny światowej i locie w kosmos. Prawdopodobnie jedynego lektora uhonorowanego znaczkiem pocztowym.
Wiemy już kto wygrał konkurs "Oddaj głos miastu" organizowany przez ZTM Poznań. Na jakich warunkach pracował będzie nowy lektor zapowiadający przystanki w Poznaniu?
Na początku sierpnia informowaliśmy o konkursie na głos komunikacji miejskiej organizowany przez ZTM Poznań. Z ponad 150 zgłoszeń komisja wybrała 5. Reszta w Waszych rękach. Głosowanie ruszyło!
Poznański Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił konkurs na nagranie zapowiedzi i komunikatów głosowych "Oddaj głos Miastu". Wystartować może każdy chętny.
Pendolino przemierza Polskę od ponad roku. Serwis GK24.pl opisuje jak wyglądały przesłuchania i przybliża nam postać lektorki firmującej swym głosem sztandarową inwestycję PKP Intercity.
Ciekawy eksperyment zaserwował nam serwis Gazeta.pl Wszyscy znamy kultową scenę z Pulp Fiction czytaną przez T. Knapika czy P. Borowca. Jak poradzi sobie z nią mistrzyni filmów przyrodniczych?
Nowy głos zapowiadający przystanki w środkach komunikacji należących do MPK Wrocław został wybrany w konkursie. Zgłosiło się 70 lektorów. Wiemy kto wygrał.

Strony