Strona główna >> Wiadomości

źródło: materiały własne

Najbardziej pogodny głos w naszej bazie? Wiedzieliście, że znana pogodynka uhonorowana Telekamerą 2016 jest też wspaniałą lektorką? Ola Kostka ma piękny głos i nie zawaha się go użyć!

źródło: Facebook.com

W naszej "encyklopedii głosów" pojawiła się kolejna osoba. Głos pewnie jest Wam znany, twarz wielu widzów rozpozna. Ale na pewno nie zgadniecie jaki Paweł Bukrewicz ma zawód wyuczony!

źródło: facebook.com

Wielu z Was zna zapewne twarz p. Siemianowskiego z filmów, seriali czy teatru. Ale nie wszyscy rozpoznają jego głos. Tymczasem p. Roch jest obdarzony wspaniałym tembrem, który chętnie wykorzystuje m.in w dubbingu i audiobookach.

donos, kontakt

Najczęściej słyszycie go w Programie Trzecim Polskiego Radia, choć pojawia się również w dubbingu oraz oczywiście w reklamach telewizyjnych i radiowych. Aktor i lektor. Piotr Bujno.
Postać nowa w bazie naszej pojawiła się. Głos Mistrza Yody i geparda Chestera, popularny aktor teatralny i filmowy. Postać uwielbiana przez dzieci i dorosłych. Mariusz Czajka!
Maciej Jabłoński oraz Voice and More zapraszają na warsztaty lektorskie drugiego stopnia - Lektor Reklamowy i Filmowy. Zajęcia odbędą się w czerwcu, ale już dziś warto rezerwować termin.
W naszej bazie lektorów pojawiła się następna postać. Tym razem posłuchać możemy jednego z najniższych tembrów w kraju, Sławomira Popka.
W "Łowcach talentów" komentujemy dokonania początkujących lektorów, których celem jest kariera w tej branży. Doceńmy ich odwagę i pamiętajmy, że każdy kiedyś zaczynał.
Tak jak pisaliśmy notujemy ostre przyspieszenie w dodawaniu nowych postaci do działu "Sylwetki lektorów". Głos tego Pana powinni rozpoznać słuchacze Eski, widzowie Focus TV oraz fani programu "Pytanie na Śniadanie".
Lubimy reklamy, w których możemy nie tylko usłyszeć, ale i zobaczyć najpiękniejsze polskie głosy. Od niedawna w spocie marki Dolgit uważni widzowie mogą rozpoznać twarz Rocha Siemianowskiego.
Jeśli choć trochę interesujesz się lektorką musisz bez trudu rozpoznasz ten głos. Wyjątkowo męski, pewny i głęboki tembr. Nowa postać w bazie lektorów - Marcin Sanakiewicz.

Strony