Strona główna >> Wiadomości

źródło: voiceandmore.com.pl

Maciej Jabłoński oraz Voice and More zapraszają na warsztaty lektorskie drugiego stopnia - Lektor Reklamowy i Filmowy. Zajęcia odbędą się w czerwcu, ale już dziś warto rezerwować termin.

źródło: materiały własne lektora

W naszej bazie lektorów pojawiła się następna postać. Tym razem posłuchać możemy jednego z najniższych tembrów w kraju, Sławomira Popka.

źródło: materialy własne użytkownika

W "Łowcach talentów" komentujemy dokonania początkujących lektorów, których celem jest kariera w tej branży. Doceńmy ich odwagę i pamiętajmy, że każdy kiedyś zaczynał.

donos, kontakt

Tak jak pisaliśmy notujemy ostre przyspieszenie w dodawaniu nowych postaci do działu "Sylwetki lektorów". Głos tego Pana powinni rozpoznać słuchacze Eski, widzowie Focus TV oraz fani programu "Pytanie na Śniadanie".
Lubimy reklamy, w których możemy nie tylko usłyszeć, ale i zobaczyć najpiękniejsze polskie głosy. Od niedawna w spocie marki Dolgit uważni widzowie mogą rozpoznać twarz Rocha Siemianowskiego.
Jeśli choć trochę interesujesz się lektorką musisz bez trudu rozpoznasz ten głos. Wyjątkowo męski, pewny i głęboki tembr. Nowa postać w bazie lektorów - Marcin Sanakiewicz.
Mocno przyspieszamy z nowymi wizytówkami w bazie lektorów. Tym razem aktor, poeta i oczywiście lektor - Dariusz Bereski. Mistrz Mowy Polskiej Vox Populi 2012.
Kolejna wizytówka w bazie lektorów. Anna Buczek jako głos znana jest przede wszystkim z kanału TVP HD, ale wiele osób na pewno kojarzy ją z twarzy. Grała jedną z głównych bohaterek popularnego serialu.
O p. Tomaszu krążą dubbingowe legendy i anegdoty, a reżyserzy polskich wersji językowych nie mogą się nachwalić jego warsztatu. Niezapomniany Mort z Madagaskaru i znana twarz z telewizji - Tomasz Bednarek!
W "Łowcach talentów" komentujemy dokonania początkujących lektorów, których celem jest kariera w tej branży. Doceńmy ich odwagę i pamiętajmy, że każdy kiedyś zaczynał.
Voice and More zaprasza na kolejne warsztaty lektorskie z Maciejem Jabłońskim. Co prawda odbędą się one dopiero na początku kwietnia ale jeśli rozważacie udział warto zapisać się już teraz.

Strony