Strona główna >> Audiobooki

źródło: youtube.com

Jeśli myśleliście, że pomysłem na nagrywanie audiobooków od razu zachwycił się cały kraj, to jesteście w błędzie. O początkach największego dystrybutora książek mówionych mówi założyciel firmy Audioteka.pl

źrodło: youtube.com

W nowej superprodukcji Audioteki usłyszymy wiele znanych głosów. Ale największą niespodzianką jest obsadzenie w roli narratora Krystyny Czubówny. Posłuchajcie jak interpretuje klasyk Arthura C. Clarke’a i zajrzyjcie za kulisy produkcji.

źródło: facebook.com

Cała akcja ma już kilka miesięcy, bo superprodukcja studia Osorno w nowej wersji językowej została zaprezentowana w sierpniu, ale jeśli nadal nie słyszeliście Zbyszka, Juranda i Danusi po chińsku...

donos, kontakt

W serwisie Polakpotrafi.pl trwa zbiórka pieniędzy na produkcję słuchowiska "Tunel" realizowanego w technologii binauralnej przez Folia SoundStudio.
Maciej Budzich (MediaFun.pl) i Krzysztof Czeczot (Osorno) autorzy projektu Biblia Audio rozpoczęli kolejny etap zbiórki funduszy na realizację największego słuchowiska w Polsce.
W germańskim przetargu pokonać amerykańskiego Amazona? Polak potrafi. Audioteka dostarczy aplikacje do słuchania książek dla 15 milionów abonentów niemieckiej firmy telekomunikacyjnej.
Bardzo ciekawy wywiad ze znaną postacią rynku książek mówionych, a w szczególności słuchowisk. Papierofon.pl pyta nie tylko o szczegóły produkcyjne, ale również o warunki finansowe. Warto przeczytać.
Polskie firmy specjalizujące się w nagraniach literatury zdobywają międzynarodową sławę. Serwis Polska.pl o fenomenie rodzimego rynku słuchowisk i audiobooków.
Uwielbiamy "mejking ofy", a Wy? Kolejny filmik z profilu serwisu Audioteka.pl O książce i jej nagrywaniu opowiada bardzo lubiany i ceniony przez fanów książek mówionych lektor - Krzysztof Gosztyła.
Tym razem na biznesowo. Rozmowa z człowiekiem, który zrewolucjonizował branżę książek słuchanych w Polsce. Pionier na rynku, twórca serwisu Audioteka.pl, Marcin Beme.
Podobnie jak autor wywiadu z Michałem Szolcem, producentem popularnych audiokomiksów, chcemy jasno oświadczyć, że nie jesteśmy sponsorowani przez SoundTropez, CDP.PL czy Biedronkę.

Strony