Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

I pisze o sobie:

Wyznawca zasady angażuj się w to co kochasz, kochaj to w co się angażujesz. Zawodowo specjalista ds. networkingu, czyli ds. zarządzania infrastrukturą sieci komputerowych. Bity i bajty przetwarza w locie z uśmiechem na ustach i błyskiem w oku :)

Od marca 2015 roku realizuje swoją największą przygodę życia, zdobywając doświadczenie w obszarze wystąpień publicznych w międzynarodowej organizacji zrzeszającej mówców i liderów.

Doświadczenia z głosem zaczął kolekcjonować już w wieku kilku lat. Pierwsze zarejestrowane nagrania obejmowały chociażby wirtuozerskie wykonanie utworu W. Lutosławskiego „Pióreczko”, utrwalone na magnetofonie szpulowym Unitra ZRK ZK-14.

Do tematów związanych z głosem wracał wielokrotnie w wieku dorosłym. M. in. jako uczestnik warsztatów i kursów związanych z dykcją, emisją i higieną głosu. Np.:
•    Kurs mikrofonowy - Alicja Malinowska, Tomasz Sandak, Jacek Melnicki
•    Warsztaty prawidłowej emisji, estetyki i higieny głosu – Bożena Targosz
•    O sztuce mowy. Dykcja i emisja głosu – Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, Magdalena Kaczmarek
•    Konsultacje indywidualne – Katarzyna Moskal
Głosu używa również jako wolontariusz w projekcie "Bakcyl" Warszawskiego Instytutu Bankowości, gdzie z pasją przekazuje dzieciom wiedzę z zakresu podstaw edukacji finansowej.

Mentor konferencji TEDx Kids@Academy International, pierwszego warszawskiego TEDx'a dla dzieci. Prywatnie miłośnik aktywności sportowych. Aktualnie przede wszystkim zapalony biegacz. Ceni współpracę i komunikację międzyludzką. Ta ostatnia, to wg Gallupa jeden z jego największych talentów. On sam na ten temat milczy. Jak przystało na rasowego introwertyka ;)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2020-06-25 Ewa Ch

Świetny „radiowy” głos

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama