Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Witajcie!

Mam na imię Daria i skończyłam 31 lat. Jestem bardzo pozytywnym człowiekiem, bywa, że uśmiech nie schodzi z mojej twarzy. Pochodzę z małej miejscowości na Mazurach.

Niestety moja ścieżka zawodowa nie potoczyła się tak, jak to sobie wcześniej zaplanowałam. W wieku 18 lat wyjechałam do Holandii, by tam szukać swojego miejsca na Ziemi. Następnie urodziłam dziecko i moje życie zaczęło kręcić się tylko wokół macierzyństwa. Mąż rozwijał się w swojej branży, a ja kibicując mu zajmowałam się domem.

Od zawsze uwielbiałam czytać książki, zwłaszcza na głos, odnajdując w tym swój wewnętrzny spokój. Kocham zwierzęta, członkiem mojej rodziny jest cudowna kotka Masza. Pasjonuję się również tańcem i fotografią. Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania oraz dość aktywną w mediach społecznościowych.

Kilkukrotnie zdarzyło mi się usłyszeć pochlebne komentarze na temat swojego głosu, więc postanowiłam spróbować swoich sił, poddać się opinii osób bardziej doświadczonych i sprawdzić, czy mój głos ma potencjał?

Serdecznie wszystkich pozdrawiam!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama