Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Alan Pavletta (urodzony 10 stycznia 1985 roku w Poznaniu) – polski lektor, producent, pasjonat nowych technologii.

W dzieciństwie interesował się piłką nożną, tramwajami, pociągami i... radiem. To ostatnie pewnie za sprawą swojego starszego brata, Rino, obecnie jednego z czołowych polskich lektorów, przy którym uczył się później warsztatu i profesjonalizmu.

Jako chłopiec współprowadził audycje dla dzieci na antenie nieistniejącego już Radia Obywatelskiego. Później rozstał się z mikrofonem na wiele lat.

Po ukończeniu w 2010 roku studiów politologicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpoczął na poważnie przygodę z mikrofonem, równocześnie zbierając doświadczenie w produkcji audio.

Jego obecne hobby to nowe technologie. Pozostał u niego sentyment do podróży koleją oraz "Kolejorza" - choć bardziej lubi po pracy bawić się ze swoimi dziećmi niż oglądać mecze.

Alan posiada energiczny, świeży, oryginalny młody głos - idealnie wpisujący się w obecne trendy na rynku reklamy dźwiękowej. Jest dostępny w wielu znanych bankach głosów. Możecie go usłyszeć m.in. na antenach Grupy RMF FM, ESKA i w licznych stacjach lokalnych.

 

źródło: materiały własne

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. reklama "Centrum Meblowe EMS"
  2. reklama "Doma LOT"
  3. reklama "Diament Klub"

Oceń lektora

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com