Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

"Jakub Domoradzki (1992) – współpracownik Programu Pierwszego Polskiego Radia, dziennikarz, pisarz i poeta. Autor trzech tomików poetyckich. Z wykształcenia filozof".

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2019-08-21 Przemysław Strzałkowski

Panie Jakubie - podoba mi się! Narracja prowadzona ze spokojem wynikającym z pewności. Wie Pan o czym czyta, co chce podkreślić i to słychać. Są obecne niuanse w interpretacji. Komunikat nie jest ani mizdrzący się, ani nachalny, ani też topornie wyrąbany. Forma odpowiada treści.

Szczegółów dykcyjnych zawsze można się czepiać. Ale dla mnie zawsze najważniejsze jest to, że ktoś rozumie tekst, który podaje.

Trudno na podstawie tego komunikatu powiedzieć, jak sprawdziłby się Pan w innych formach. W lektorstwie najlepiej sprawdza się wszechstronność, jednak nie jest to oczywiście obowiązkowa reguła. Można iść w specjalizację - audiobooki, "szeptanki" itd., czy też pracę spikera/prezentera radiowego, która z lektorstwem ma jakże wiele wspólnego. Nie ma Pan raczej głosu "trailerowego", ale nie wszyscy muszą ;)

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com