Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Tomek Knapik - odpowiada na pytania widzów programu ESCAPE
Autor: Escape Program
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Z_ydjusBSfk
Data publikacji: 09.06.2018

Po wielu latach od zakończenia emisji redakcja ESCAPE zorganizowała wspomnieniowe spotkanie. Tomasz Knapik nie mógł się na nim pojawić, ale odpowiedział na pytania przesłane przez widzów za pomocą mediów społecznościowych.

Program ESCAPE w latach 90 był dla wielu powiewem nowości, a ówcześni fani gier do dziś wspominają go niezwykle pozytywnie. Przy okazji udzielania odpowiedzi legendarny głos programu opowiada również o czasach, w których kasety VHS cieszyły się w Polsce największą popularnością. Anegdotę o Ramirezie słyszeli już chyba wszyscy, ale jeśli posłuchacie dalej - kto wie? - może padnie pytanie, które sami chcielibyście zadać.

 

A jeżeli poczujecie niedosyt po dwunastominutowym spotkaniu, polecamy "na dokładkę" naszą rozmowę, w której Pan Tomasz wspomina m.in.: Miałem wtedy małe dziecko, poświęcałem mu wiele uwagi, a rynek był nie do przerobienia. Jeden z „wideowców” wstawił mi magnetowid, mówiąc: „Zjesz kolację, usiądziesz, nagrasz mi jeden film dziennie i będę szczęśliwy”. I tak było, poza przypadkami bardzo pilnymi:
- Podsyłam ci kuriera. Będzie o północy, bo przylatuje samolot z Singapuru i znajoma stewardessa przywiezie film.
- Dobra, to jutro ci nagram.
- Nie, kochany. Jutro rano to ja będę miał dwieście kopii. Masz mi go nagrać do drugiej!

Więcej przeczytacie w naszym wywiadzie z cyklu Bliżej mikrofonu: Tomasz Knapik - Do tego dochodzi się latami

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama