Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

- Co robimy? Kim jesteśmy? Poznaj Akademię Telewizyjną TVP!

Organizujemy wewnętrzne szkolenia, warsztaty, seminaria, przyznajemy karty ekranowe oraz certyfikaty zawodowe twórcom z TVP. Dbamy o poprawną polszczyznę dziennikarzy występujących na naszych antenach.
Do współpracy zapraszamy najbardziej doświadczonych dziennikarzy, logopedów, trenerów medialnych i realizatorów. Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje, fundacje i stowarzyszenia. Proponujemy im sprofilowaną ofertę szkoleń medialnych - czytamy na stronie Akademii.

- W Międzynarodowym Dniu Języka Ojczystego odwiedzili nas Paweł Bukrewicz i Aleksander Pawlikowski ze Stowarzyszenia Lektorów RP. W tym wyjątkowym dniu podjęliśmy decyzję o współpracy. Jednoczymy siły i zapowiadamy wspólną pracę nad czystością języka polskiego! - poinformował zespół.

 

Dziś w mediach społecznościowych odniósł się do "owocnego dnia" Prezes Stowarzyszenia Lektorów RP Paweł Bukrewicz.

- Zaczęliśmy, jako Stowarzyszenie Lektorów Rzeczypospolitej Polskiej, współpracę z Akademią Telewizyjną TVP w zakresie utrwalania brzmienia melodii naszego języka, kultury słowa, nierozerwalnie związanych z profesjonalizacją rynku opracowań głosowych. Tworzymy matrycę i standardy w branży medialnej - podsumował.

Oprac. PolscyLektorzy

 

 

 

 

Komentarze (1)

2024-03-06 Maciej Siwek

Świetna wiadomość ! Czekam z niecierpliwością na szkolenia Akademii TVP dla osób "z zewnątrz" :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama