Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

- Wymienialiśmy kawały „artyleryjskie”, które raczej w towarzystwie nie uchodziły… Im bardziej „gruby”, tym bardziej Jasiowi się podobał. Niestety, trochę powymierało moich mistrzów - mówił Tomasz Knapik wiosną 2019 roku o Janie Suzinie. Charyzmatyczni klasycy są już razem.  

Dziś o 13.00 w Domu Pogrzebowym na Wojskowych Powązkach lektora żegnała rodzina, zgromadzeni przyjaciele i współpracownicy.


Osobiste, wzruszające przemówienie wygłosił Prezes Stowarzyszenia Lektorów Rzeczypospolitej Polskiej Paweł Bukrewicz. Tomasza Knapika jako wykładowcę pożegnał przedstawiciel warszawskiej Politechniki. Syn lektora - Maciej Knapik - złożył serdeczne podziękowania dla lekarzy i pielęgniarek za opiekę nad Tatą.

Osobistym wspomnieniem podzielił się Jacek Brzostyński. Gdy przed laty dopiero zaczynał pracę jako lektor, wchodząc do studia usłyszał od Tomasza Knapika powitanie: "Cześć, Kolego". I dziś pożegnał zmarłego nestora właśnie słowami "Cześć, Kolego"...  

Natomiast Dyrektor warszawskiej Komunikacji Miejskiej odczytał list pożegnalny od Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy - Rafała Trzaskowskiego.


Półtorej godziny później do grobu rodzinnego na Starych Powązkach odprowadzał już Pana Tomasza tłum. Sprzed bramy IV ruszył niekończący się kondukt tych, którym Mistrz towarzyszył przez dekady.


Panie Tomaszu... dziękujemy za wszystko. I pamiętamy!

Mikrofonika i PolscyLektorzy

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama