Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Podczas "Targów Książki i Mediów VIVELO 2023" Empik Go zaprasza do strefy audio na Stadionie Narodowym (zaraz koło sceny głównej) na wydarzenie "Znacie ich głosy, ale nie wiecie jak wyglądają. Znani lektorzy o swojej pracy i życiu".

21 maja od 10:30 podczas godzinnego spotkania będzie można porozmawiać z Martą Markowicz, Filipem Kosiorem i Maciejem Motylskim, a także posłuchać seriali, podcastów oraz audiobooków.

Empik Go kusi również na Facebooku zapewnieniem, że będzie można zgarnąć fajne gadżety i się "wyczillować". Nie precyzuje, czym jest "wyczillowanie", a my nie podejmujemy się wyjaśnienia, więc idziecie na własną odpowiedzialność.

Wydarzenie odbędzie się w ramach "Targów Książki i Mediów VIVELO 2023", które trwają od 18 do 21 maja na terenie PGE Narodowego (wejście: Recepcja Główna od al. Zielenieckiej).

Oprac. PolscyLektorzy

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama