Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Maciej Gogołkiewicz jest prezenterem radiowym, lektorem filmów dokumentalnych, głosem w reklamach, a prywatnie fanem polskich produkcji musicalowych.

- Doceniając wysiłek ludzi tworzących musicale w Polsce - aktorów, reżyserów, choreografów, scenografów, muzyków - w 2017 założyłem stronę musicalowe.info. Jestem twórcą treści zamieszczanych na tej stronie: recenzji, wywiadów, autorskich wiadomości ze świata polskiego musicalu. W pewnym momencie stwierdziłem, że ze słowem pisanym chyba jednak mi nie po drodze.

W 2019 roku obserwując rosnące zainteresowanie podcastami, a przy tym mając doświadczenie w produkcjach audio zdecydowałem o powstaniu Musicalowe Info. Do podcastu zapraszam twórców musicali. To niesamowicie pasjonujący rozmówcy, którzy dzielą się swoją musicalową wiedzą i pasją, przybliżając ten dynamicznie rozwijający się gatunek wszystkim jego fanom w Polsce - pisze o swojej inicjatywie.


Najnowszy odcinek podcastu jest w całości poświęcony najnowszej premierze Teatru Muzycznego w Łodzi - "Pretty Women" w reżyserii Jakuba Szydłowskiego.

"Posłuchajcie, czego możecie spodziewać się po tym musicalu! Poznajcie Vivien (Malwina Kusior) i jej Edwardów (Marcin Jajkiewicz, Tomasz Bacajewski, Rafał Szatan); dowiedzcie się jak powstawała choreografia, którą stworzył Jarosław Staniek i jakie muzyczne hity przygotował kierownik muzyczny Jakub Lubowicz. Tomasz Steciuk zdradzi, czy lubi komedie romantyczne, Karol Drozd ujawni... adresy (musicalowych) gwiazd, a Marcin Sosiński wyliczy ile dokładnie w musicalu wyśpiewa taktów..." - zachęca autor.

Dzięki pasji Macieja Gogołkiewicza podcast Musicalowe Info zabiera widzów za kulisy oraz na spotkania z ludźmi polskiego musicalu. Musicalowe.Info znajdziecie na SPOTIFY, DEEZER, APPLE PODCAST, SPREAKER, GOOGLE PODCAST, STITCHER i CASTBOX. Nowości możecie śledzić także na Facebooku. Polecamy!

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama