Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Tytuł: KURS LEKTORSKI KNOPKA | PIERWSZY W POLSCE KURS ONLINE W FORMIE VIDEO!
Autor: KnopekPełnąGębą
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jpwrEE2HUE0
Data publikacji: 29.03.2019

Poza stroną merytoryczną warto odnotować, że jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Kursu w formie video jeszcze nikt nie stworzył i zapewne takie szkolenie będzie ciekawą alternatywą dla tych, którym - z różnych powodów - nie po drodze na kursy stacjonarne.

A tak Łukasz przybliża ideę, która mu przyświecała: "Kurs powstał jako efekt moich lektorskich dociekań. /.../ Zależało mi, aby przedstawione w nim treści były przystępne, interesujące i rzetelne. Przedstawiłem w nim wszystko, co wiem o pracy z głosem, moje doświadczenia początkującego lektora i triki podpatrzone u starych wyjadaczy. Treść podzieliłem na dwanaście części uwzględniając tematykę związaną z typami pracy lektora, narządami mowy, poprawnym oddychaniem, dykcją, elementami składowymi zdania, znakami pisarskimi oraz ćwiczenia".
 
 
Łukasz „Knopek” Konopka wiedzę o pracy głosem na różnych polach doskonalił wcześniej dzięki szeregowi warsztatów, zajęć i kursów efektywnej komunikacji w oparciu o czytanie i wymowę. "Pierwsze doświadczenie w pracy lektora zawdzięczam internetowemu radiu Polska Live, gdzie prowadziłem swoją audycję o kulturze hip-hopowej. Umiejętności rozwijałem także pod okiem profesjonalistów w studiach Polskiego Radia, na antenie Kanału Trzeciego oraz w Czwórce i Radiu Kolor" - mówi o sobie.

Kurs składa się z ponad 90 filmów poruszających teorię, praktykę i tajniki pracy lektora. Dostępny jest w trzech wersjach (moduły: Basic, Professional oraz VIP), aby - jak czytamy w opisie - każdy znalazł coś dla siebie. Informacje oraz wersję demo możecie znaleźć na stronie knopekpelnageba.pl w zakładce „Kursy”.

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama