Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Tytuł: Marlena Młyńska - W ciszy
Autor: Marlena Młyńska
Źrodło: https://youtu.be/z_NHAxfKnb0
Data publikacji: 05.12.2020

Dorastające pokolenie pokazuje, co potrafi! W panelu lektorskim Mikrofoniki znajdziecie informację: "Uwaga! Marlenka potrafi i lubi śpiewać." A teraz mamy najlepszy tego dowód...

- Przedstawiam Wam mój debiutancki singiel. Mam nadzieję, że "W ciszy" odnajdziecie swój kawałek świata. Wsłuchując się w głos prosto z serca, można wybrać najlepsze rozwiązania. Niech łączą się one, jak dźwięki, we wspólną melodię miłości. Niech ten przekaz dzięki Wam wzbiera i falą dobrej energii rozświetli najciemniejsze dni - pisze młoda artystka na Facebook'u.


- Piosenka ta nie mogłaby zaistnieć, gdybym na swojej drodze nie spotkała wspaniałych ludzi, a od kiedy śpiewam mam do tego szczęście. Wiem, że moja radość jest też ich radością, bo w końcu wspólnie, z miliona możliwości, wybraliśmy tę jednoczącą nas "...melodię dla Ciebie i mnie" - dodaje Marlenka.

Cieszy nas debiut młodej Koleżanki, zwłaszcza w tak magicznym, przedświątecznym czasie. Będziemy z życzliwością wypatrywać kolejnych piosenek, a już teraz polecamy Wam wokalny kanał Marlenki na YouTube. Nie zapomnijcie o subskrypcji i zostawcie łapkę w górę!

Twórcy: FMARecords TEAM www.fmarecords.eu
Muz. i sł.: Anna Ozner
Aranżacja: Krzysztof Mroziński
Produkcja muzyczna: Maciej Moszyński
Realizacja nagrań/Mix/Mastering: Maciej Moszyński
Organizacja i koordynacja produkcji: Paweł Słoniowski
Grafika: Aleksandra Statkiewicz

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama