Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Jak pisze Musictoolz:

"Najnowszy produkt legendarnej firmy Telefunken Elektroakustik to ukłon w stronę szerszego grona użytkownikó‚w. Mikrofon CU-29 "Copperhead" to dowód na to, że tak high-endowa i bezkompromisowa firma potrafi na czymś oszczędzić, nie plamiąc renomowanej marki.
Telefunken zlecił wykonanie kapsuły zewnętrznej firmie (choć gotowy podzespół przechodzi rygorystyczne testy zanim zostanie zamontowany w mikrofonie), zrezygnował z kosztownej technologii point-to-point na rzecz seryjnie produkowanych płytek drukowanych i wyposażył swój mikrofon w jedną tylko, kardioidalną charakterystykę kierunkową.

W efekcie powstał najtańszy wielkomembranowy model w historii firmy. Ale uwaga, to wciąż ten sam legendarny sound. Inżynierowie nie dali się omotać księgowym i ani myśleli montować jako serce CU-29 cokolwiek innego niż oryginalną, 50-letnią lampę Telefunken!

CU-29 kosztuje jeszcze mniej niż dotychczas najbardziej dostępne modele AK-47 i AR-51."

Czyli około 6 tysięcy złotych :)

Więcej ciekawych informacji na temat tego mikrofonu znajdziecie na stronach dystrybutora.

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama