Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Z muzyką i pracą głosem związana jestem od 20 lat. Na koncie posiadam wiele nagród zdobytych w konkursach wokalnych. Nagrywam bajki, które później wrzucam na swój kanał na YouTube.
Z łatwością idzie mi dostosowanie głosu pod konkretną postać. Dubbing i lektorstwo są moją pasją.

Zapraszam do kontaktu.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2020-11-16 Przemysław Strzałkowski

Kłaniam się,

Głos ma Pani delikatny, w rzeczy samej bajkowy i w takim klimacie podąża się za narracją. Nie dziwię się, że wybrała sobie Pani taką "niszę".

Na początku, gdy pierwszy raz pada słowo "miłość", coś stało się z literą "ć". A konkretnie: coś ją zjadło ;) Niby się czepiam, ale - przynajmniej w moim odbiorze - taki "niby" drobiazg, wyskakujący na początku, rzuca cień na późniejszy odbiór. Usłyszawszy "miłoś" miałem już potem w tyle głowy oczekiwanie, czy coś podobnego się nie pojawi.

Zatem: tak, czepiam się, ale - jak Pani zapewne wie - z życzliwości :) Pozdrawiam!

2020-12-21 Pilmat

Witam,

Potrzebuję osoby do przeczytania 3 stron o tematyce relaksacyjno-rozwojowej. Mam już odpowiednią muzykę w tle pozostaje kwestia głosu.

Jeśli jest Pani zainteresowana proszę napisać na pilcio44@gmail.com

Dziękuję.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama