Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Witam, na imię mam Rafał mam 25lat. Obecnie uczę się i jednocześnie pracuje zawodowo. Lektorstwem interesuje się od kilku lat, zaczęło się w szkole kiedy to profesorka siłą zaciągnęła mnie na jakiś "głupi konkurs recytowania wierszy" był to ogólnopolski konkurs recytatorski. Oczywiście nie wygrałem tego konkursu i w sumie daleko mi do tego było (był to mój pierwszy występ przed kimś kto miał mnie oceniać i oczywiście nerwy wzięły górę). Zbytnio się tym nie przejmowałem bo w sumie gdyby nie profesorka nie wiedziałbym nawet o istnieniu czegoś takiego jak konkurs recytatorski. Nie mniej jednak po zakończeniu tego konkursu kiedy wszyscy się już rozchodzili podeszła do mnie pewna kobieta, a jakże ta sama przed którą pół godziny temu stałem zdenerwowany i dukałem wiersz z pamięci. Powiedziała mi że mam bardzo ciekawą barwę głosu i powinienem coś z tym robić i nie poddawać się po jak to określiła "jednej klęsce",sukces był o tyle duży, że nie pocieszała tak wszystkich tylko mnie ;). Od tamtego czasu prowadziłem w szkole różnego rodzaju uroczystości  (owszem zdaje sobie sprawę, że nikt inny zapewne nie chciał tego robić) do największej z nich zaliczam 40-lecie szkoły na której była cała masa różnego kalibru ludzi, w tym dużo ważniaków wraz z prezydentem miasta na czele.  Reasumując  wysyłam tą (bogatą 35 sekundową) wizytówkę po to by ktoś kompetentny ocenił mój głos.

 

Pozdrawiam

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2016-07-25 Si®

 Panie Rafale, na podstawie 30 sekundowego demo naprawdę ciężko jest ocenić umiejętność czytania i interpretowania tekstów, zwłaszcza jeżeli ktoś nie jest na żadnym z biegunów.
Ale ok, korzystam z tego co Pan podesłał :)

 

Przyjemny tembr, poprawna dykcja. Interpretacja tekstu nie rzuca na kolana, Razi monotonne tempo całości i wypowiadania pojedynczych słów. Raz, dwa, trzy, cztery. Raz, dwa, trzy, cztery. Chyba najbardziej rażą mnie pauzy. Ciężko zauważyć różnicę między kropką a akapitem. Mam wrażenie że stać Pana na więcej.

 

Krótkie demo, krótka ocena :)

pozdrawiam

 

2016-10-12 tomekb

Ja jednak słyszę tu pewne niedociągnięcia dykcyjne. Choć dramatu nie ma, odrobinę ćwiczeń i problem powinien zniknąć. Ogólnie dla mnie ta próka brzmi trochę lepiej niż przecietnie tyko dlatego że  lubię takie tembry. Ta tajemnicza kobieta z Twojego opisu miała podobny gust do mnie, czyli miała rację :) Ale to jest dopiero literka A w całym alfabecie...

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama