Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

 

 

Artur Gajda - Łódź.

 

   Mam na imię Artur i jestem studentem z miasta Łodzi (to wbrew pozorom bardzo sympatyczne miejsce). Słyszałem już wiele pozytywnych opinii na temat mojej barwy głosu, które przekonały mnie do tego, by godnie ją wykorzystać. W związku z powyższym, od ponad roku udzielam się w Redakcji Informacji Studenckiego Radia ‘’ŻAK’’ Politechniki Łódzkiej, gdzie zajmuję się m in. pisaniem i nagrywaniem serwisów informacyjnych, prowadzeniem jednej z audycji pasmowych, a także przygotowywaniem materiałów reporterskich. Oprócz tego, działam w kilku organizacjach, gdzie mam okazję doszkalać się z zakresu m in. umiejętności miękkich. Jestem otwarty na każdą propozycję współpracy.

 

Pozdrawiam,

Artur Gajda.

 

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2015-06-08 tomekb

 

Panie Arturze czy Pan jest brzuchomówcą? ;) Przepraszam, za głupi żart, ale nie mogłem się powstrzymać. Proszę naprawdę szerzej otwierać usta. Szczerze mówiąc w radiu chyba oczekujemy trochę lepiej wykształconych umiejętność. Zwłaszcza na serwisach. Moim zdaniem słabo to brzmi. Absolutna przeciętna krajowa. Przepraszam, że tak prosto z mostu!

 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama