Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Бекстейдж дубляжу "Пригоди Паддінгтона 2" за участю Володимира Зеленського
Autor: VLGFILM Ukraine
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-vlb4z9ge5E
Data publikacji: 15.01.2018

W ostatnich latach rosyjski dyktator Putin nie ukrywał lekceważenia wobec potencjalnych umiejętności przywódczych nowego, ukraińskiego Prezydenta. Fatalnie się pomylił. Ten, którego z demonstracyjną pogardą nazywał aktorem i komikiem, dla swych rodaków i świata stał się charyzmatycznym mężem stanu.

Tymczasem na fali solidarności z Ukrainą oraz zainteresowania Wołodymyrem Zełenskim mówi się nie tylko o wojnie, ale też przypomina różne etapy jego życia i kariery. - Obecny prezydent Ukrainy zaczynał jako członek kabaretu, potem był producentem, reżyserem, scenarzystą i aktorem kilku komedii romantycznych oraz serialu, gdzie wcielił się w... prezydenta Ukrainy z przypadku - wylicza Film.pl.

- Jeszcze jako 17-latek brał udział w popularnym w krajach byłego Związku Radzieckiego formacie komediowym KVN. W 2006 roku wygrał krajową edycję "Tańca z gwiazdami". Na nagraniu wyraźnie widać, że prezydent Ukrainy ma wyjątkową łatwość w poruszaniu się na parkiecie - przypomina Onet Kultura.

Dla nas najciekawsze jest to, że głos zagrzewający Ukraińców do obrony ojczyzny - i mobilizujący demokratyczny świat - można było wcześniej usłyszeć w ukraińskim dubbingu dwóch popularnych filmów o przygodach Misia Paddingtona (2014 i 2017).

Wołodymyr Zełenski okazał się w obliczu inwazji Rosjan bezkompromisowy i skuteczny, ale jest też znany z naturalnego i bezpośredniego zachowania, którym ujmuje otoczenie. "Skraca dystans" - mawiają jego rodacy.

 

Niech ten dwuminutowy making of przypomni, jak normalnym miejscem może być świat, zanim psychopatyczny dyktator rozpęta wojnę.

 

 

Oprac. PolscyLektorzy

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama