Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Wpadki naszeczytanie.pl - cześć 5
Autor: Nasze Czytanie
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AKF2lQOlrNI
Data publikacji: 25.01.2020


Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. A poznańska Fundacja Słowo i Kropka jest akurat wyjątkowo i pozytywnie aktywna, prowadząc akcję "Nasze Czytanie".

Przypomnijmy, że Fundacja Słowo i Kropka stawia sobie za cel m.in. podnoszenie kultury słowa i świadome posługiwanie się językiem polskim. Pragnie popularyzować czytelnictwo, słuchanie audiobooków oraz audycji poświęconych literaturze pięknej i popularnej.
Pełne nagrania bajek i lektur szkolnych są bezpłatnie udostępniane na kanale Naszeczytanie.pl na YouTube.

Fundacja od pewnego czasu publikuje również na YouTube kolejne części cyklu "Wpadki". W 5 odcinku pomyłki zalicza nawet sam mistrz Tomasz Knapik.

Dodatkowo z własnych wpadek śmieją się: Magdalena Komur, Jakub Jakubowski, Dawid Mazur, Marcin Myszka, Kaja Wyrozumska, Tekla Witoszek, Paweł Swiernalis, Aleksandra Walerych i Bartosz Figaj.

 

Garść anegdotek o lektorskich wpadkach znajdziecie w naszym wywiadzie z cyklu Bliżej mikrofonu: Tomasz Knapik - Do tego dochodzi się latami.

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama