Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

11 czꙶci i wszystkie tutaj:

cz. 1

Autorem dokumentu jest nozownik0.

Komentarze (4)

2010-08-21 reggy

No có‚ż... Materiały z dokumentu "Zawó‚d lektor" pomontowane na jakimś Pinnacle-u ze sciągnię™tymi z netu zdję™ciami i info z wikipedii. Kropkę™ na I postawił (bardziej jednak pasuje "wbił gwóźŸdź do trumny") Damianek Warwasek. Zastanawiam się™ teraz dlaczego twó‚rca Mikrofoniki umieszcza na swoim portalu taki shit...

2010-08-31 tomekb

Nie polemizuję™ z faktami. Zwłaszcza w temacie wybranego do nagrań lektora. Ale jak sam wiesz materiałó‚w na ten temat w sieci nie ma zbyt wiele. Wszyscy narzekają, że na portalu mało się™ dzieje, a Nożownik przejawił jakąś aktywność, nie da się™ zaprzeczyć, że włożył w materiał trochę™ pracy. Nie widzę™ powodu dla któ‚rego kolega wprowadzający miałby ten materiał pominąć.

2010-09-12 delfinek

Dobra robota. Wielu świetnych lektoró‚w w jednym miejscu. Można zobaczyć jak wyglądają.

Świetne.

2010-11-16 D.Warwas

reggy

To był można powiedzieć mó‚j debiut przed mikrofonowym. Nagrywałem w studio i to też była trema bo nigdy nie pracowałem w studio z realizatorem. Powiem tylko, że jest planowana reprodukcja tego filmu pod wzglę™dem właśnie mojego wokalu. Wię™c zobaczymy po reprodukcji.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama