Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Internetowa Przychodnia Wokalna - Odc.1 "Szczękościsk"
Autor: Laboratorium Śpiewu i Mowy
Źrodło: https://www.youtube.com/watch?v=7cYqZ_0G5Gg
Data publikacji: 26.01.2022

Ta niewątpliwie cenna inicjatywa przeznaczona jest dla wokalistów, trenerów głosu, youtuberów, influencerów, podcasterów, lektorów, szkoleniowców, dziennikarzy, polityków oraz wszystkich pracujących głosem i interesujących się tą tematyką.

Z opublikowanego właśnie materiału "Szczękościsk" można się dowiedzieć, jak zapewnić sobie otwarty tor wokalny. To "pierwszy odcinek serii o emisji głosu, treningu głosu naszą metodą TNG (Technika Naturalnego Głosu) i o wszelkich aspektach związanych z treningiem wokalnym i pracą głosem - wyjaśniają wrocławscy trenerzy Magdalena i Radosław Kot.  


- Po blisko 20 latach pracy na tym polu postanowiliśmy podzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniem, żeby mogli z tego skorzystać nie tylko podopieczni Laboratorium Śpiewu i Mowy, których głosy na co dzień otaczamy naszą opieką - deklarują twórcy Internetowej Przychodni Wokalnej.

Jak zobaczycie, dzielą się swoją wiedzą z humorem i w przystępny sposób. Zapowiadają, że kolejne odcinki serii, jak i odcinki, w których pokażą jak wygląda trening głosu "od kuchni", będą się pojawiały regularnie. - Subskrybujcie nasz kanał! - zachęcają. Po obejrzeniu "Szczękościsku" sądzimy, że warto!

oprac. PolscyLektorzy

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama