Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Aktor Jarosław Boberek w Kondraciuk LIVE! Internetowy talk show Król Julian
Autor: Kondraciuk Channel
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hBr0tfYzcow
Data publikacji: 26.11.2013

Prowadzący Kondraciuk LIVE! sam jest lektorem (głównie telewizyjnym), co oczywiście możecie łatwo sprawdzić zaglądając do jego profilu w dziale "Sylwetki lektorów".
Czyta filmy dokumentalne (m.in. Kresy - 2018, Bieżeńcy 1915-1922, Artyści Andersa - 2017, Moje drugie życie - 2015, Norwegia. Dramat i nadzieja - 2011, Zestrzelony nad Czechosłowacją - 2010, S jak szpieg - 2004-2005), nagrywa jingle radiowe, filmowe trailery, reklamy radiowe i telewizyjne.

W internetowym talk-show przeprowadził jeden z obszerniejszych i ciekawszych wywiadów z Jarosławem Boberkiem, jakie można znaleźć w sieci. Choć rozmowa została nagrana już kilka lat temu, nie straciła zbytnio na aktualności. Warto posłuchać o sprawach związanych nie tylko z dubbingiem...


Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Przeczytaj nasz styczniowy wywiad z cyklu Bliżej mikrofonu: Jarosław Boberek - Głos jest rzeczą drugorzędną.

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama