Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Tytuł: Radio Piekary z audycją tworzoną przez sztuczną inteligencję. W planach także poranki
Autor: jk / Wirtualnemedia
Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/radio-piekary-audycja-sztuczna-int...
Data publikacji: 21.07.2023


Słuchaczy piekarskiej rozgłośni w soboty o 12.00 będzie witała nowa prezenterka - AI Basia. Na premierę nowego, godzinnego programu wybrano 22 lipca, czyli Światowy Dzień Mózgu.

- Nie można było wybrać lepszej daty. W tej audycji AI Basia będzie rozwijała zagadnienia, które podrzucił jej zespół redakcyjny, a odpowiedzi przygotowała sztuczna inteligencja. „Wejścia” Basi będą przerywane muzyką, ale o część muzyczną zadbał już nasz trzyosobowy zespół zajmujący się tym na co dzień.
/.../ To był impuls, postanowiliśmy sprawdzić, jakie są jej możliwości - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Rafał Kurowski, redaktor naczelny rozgłośni.

Na potrzeby audycji stworzono avatar AI Basi (materiał Radio Piekary)

 

Program ma charakter eksperymentu antenowego i wakacyjnej zabawy, którą zaplanowano do pierwszej soboty września. - Dalsze losy formatu będą zależały od oceny słuchaczy - dodaje Kurowski.

Więcej przeczytacie w artykule na Wirtualnemedia.pl

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama