Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Tytuł: Ania z Zielonego Wzgórza - podziękowania
Autor: Nasze Czytanie
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=iPiRzFRTM5E&feature=youtu.be
Data publikacji: 22.04.2020

Projekt niewątpliwie spaja lektorskie środowisko, wprowadza ożywczy ruch - zwłaszcza w czasie kwarantanny - i daje satysfakcję.  Dawno temu istniało odznaczenie DO-RO (Dobra Robota) - sądzimy, że specjalnie dla uczestników i organizatorów należałoby je przywrócić!

Ostatnio na warsztat trafiła lektura “Ania z Zielonego Wzgórza”. Ilość zgłoszeń przerosła oczekiwania Fundacji! Kulisy nagrywania online opisaliśmy w artykule Lektury (wielo)głosowe.


Przypomnijmy, że poznańska Fundacja Słowo i Kropka od 3 lat zajmuje się popularyzowaniem czytelnictwa, słuchania audiobooków czy słuchowisk. Do swojego studia zaprasza znane i mniej znane osoby ze świata kultury, polityki czy sztuki, które non profit nagrywają audiobooki bajek, lektur szkolnych lub legend.

Wszystkie nagrania są udostępniane za darmo - trafiają na kanał Nasze Czytanie - Lektury Szkolne na YouTube. Na kanale jest już ponad 300 nagrań, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama