Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Co dało początek inicjatywie? W ubiegłym roku powstała strona Wiedźmin. Audiobooki oraz jej grupa Czekamy na wiedźmińskie audiobooki!.
- Fani wiedźmińskich słuchowisk! Kto jak nie my odczuwamy boleśnie brak dwóch ostatnich części serii o Wiedźminie w formie doskonałych słuchowisk. Fonopolis upadło komplikując sprawę dla wydawnictwa Supernowa. Teraz pozostaje czekać na rozwiązanie ich problemów prawnych. Celem tej grupy jest pokazanie jak wielu z nas czeka na jego kontynuację i delektowanie się już istniejącymi nagraniami - piszą entuzjaści o swych założeniach.

Jednak nie ograniczają się tylko do czekania; pragną znaleźć głosy, które byłoby można polecić przyszłym twórcom oryginalnych słuchowisk. Organizatorzy zapraszają do drugiej już odsłony konkursu "Nagrywamy głosy".
- Akcja jest inicjatywą fanów wiedźmińskich audiobooków, która oprócz zabawy, służy również stworzeniu bazy ciekawych głosów, którą przy kontynuacji nagrywania dwóch ostatnich tomów sagi będziemy rekomendować do wyboru większych i mniejszych ról (na wzór praktyk Fonopolis i ich fonoról dla fanów) - wyjaśniają.

- Zapraszamy najpierw Panie do tego, aby stały się na chwilę DAMĄ (z) ŁASICZKĄ, czyli księżną Anną Henriettą, ukochaną Jaskra, którą poznajemy w "Pani Jeziora".
Księżna wydaje się być osobą o dość zmiennych humorach, czego dowodzi ten fragment rozmowy z Geraltem i raczej... oderwaną od rzeczywistości, dlatego pole do popisu wydaje się być w tym wypadku dość szerokie - czytamy w poście.

Garść instrukcji co do nagrań oraz wymagany fragment tekstu znajdziecie w poście na stronie "Wiedźmin. Audiobooki". (Pliki z nagraniem lub linkiem do nagrania wrzucajcie oczywiście również tam).

Grafika: Facebook.com - Wiedźmin. Audiobooki


Natomiast Panowie mogą zmierzyć się z sytuacją, w której rycerz Reynart de Bois-Fresnes jedzie konno z drużyną i opowiada głównie o... księżnej Annie, zwanej Łasiczką, nagrywanej przez Panie .
- To człowiek, którego słowa i zachowanie mają jakiś rys ułańskiej fantazji, barwny, z kwiecistą mową i zdecydowanie pozytywny - piszą organizatorzy w poście, zawierającym także instrukcje co do nagrań oraz wymagany fragment tekstu.

Grafika: Facebook.com - Wiedźmin. Audiobooki


Nagrania można przesyłać do północy 28 maja. "Nie bójcie się oceny - to ma być przede wszystkim dobra zabawa!" - zachęcają pomysłodawcy. Jurorem zgodził się zostać Robert Czebotar - aktor teatralny, filmowy, dubbingowy i kompozytor - który odsłucha propozycje podane w anonimowy sposób.

- Zbieramy wszystkich fanów wiedźminskich słuchowisk w jednym miejscu. Audiobooki stworzone przez Fonopolis to kawał dobrej roboty, ale roboty NIEDOKOŃCZONEJ. Chcemy motywować odpowiednie firmy do wznowienia nagrań - deklarują twórcy strony "Wiedźmin. Audiobooki". Życzymy powodzenia!

Oprac. PolscyLektorzy.pl

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama