Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Tytuł: Tu się dzieje! Wystartowała jesienna ramówka Radia ZET pełna niespodzianek
Autor: Piotr Krajewski / Radiozet.pl
Źródło: https://rozrywka.radiozet.pl/radio/jesienna-ramowka-radia-zet-pelna-nies...
Data publikacji: 01.09.2023

Radio ZET gotowe na jesień. Wraz z jesienną ramówką przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy mnóstwo niespodzianek i atrakcji. /.../ Do tego nowa oprawa dźwiękowa Wiadomości i zupełnie nowy głos lektorski. Tu się dzieje! - czytamy we wprowadzeniu do prezentacji ramówki.

- Od 1 września możemy pochwalić się również nową oprawą dźwiękową Wiadomości. Nowym głosem lektorskim Radia ZET został Janusz German - informuje portal stacji.


Przypomnijmy przy okazji, że muzycznym prezenterem ZET-ki jest od lat Kolega Hubert Radzikowski, łączący pracę lektora i radiowca. W nowej ramówce będzie towarzyszyć nocnym markom, prowadząc program „Fajna nocka” (23:00-2:00).

Szczegóły jesiennej ramówki możecie poznać w publikacji na portalu Radio ZET.

A u nas znajdziecie ciekawy wywiad z nowym głosem stacji! Bliżej mikrofonu: Janusz German - Mam dobre ucho do krótkiej formy

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama