Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Tytuł: Nieostrożna staruszka zaraża się koronwirusem w rządowym spocie „#MaskujSię”
Autor: tw / Wirtualnemedia.pl
Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koronwirus-maseczki-nakaz-noszenia...
Data publikacji: 03.03.2021

"Spot opowiada o mężczyźnie, który robi zakupy dla mieszkającej obok staruszki. Pewnego dnia obserwuje, jak kobieta przyjmuje gości, z każdym się obejmuje i całuje. Jakiś czas później staruszka odczuwa ból w klatce piersiowej i jest zabierana przez karetkę pogotowia. Wtedy sąsiad przypomina sobie, że nie przestrzegała zasad bezpieczeństwa epidemicznego" - czytamy w opisie.

"/.../ Na początku listopada ub.r. Ministerstwo Zdrowia opublikowało spot ze sloganem „Którą maseczkę wolisz?” pokazujący chłopaka, który nie nosił maseczki w miejscach publicznych i spotykał się ze znajomymi, a w konsekwencji wylądował w szpitali pod maską tlenową.
Od końcówki grudnia rząd prowadzi też kampanię promującą szczepienia przeciw koronawirusowi. W pierwszym spocie wystąpiła dwójka aktorów, prywatnie ojciec i syn, którzy wiosną ub.r. byli bohaterami rządowej akcji promującej zasady bezpieczeństwa w czasie epidemii, a w drugim - Cezary Pazura" - przypomina portal.


"W zeszłym tygodniu Centrum Informacyjne Rządu podało, że na akcję dotychczas wydano ponad 25 mln zł, z czego najwięcej, 4,98 mln zł, przeznaczono na aktywności w mediach społecznościowych. Płatnych emisji w ogóle nie wykupiono natomiast w TVN, mediach Eurozetu, Agory i Ringier Axel Springer Polska" - podsumowują Wirtualnemedia.pl.

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama