Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

   TLM 102 jest imponujący pod względem brzmienia: wewnątrz znajduje się nowa kapsuła wielko-membranowa (śr. 28mm, kardioida) przenosząca maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 144 dB, dzięki czemu możliwe są nagrania instrumentów perkusyjnych, bębnów, wzmacniaczy gitarowych oraz innych bardzo głośnych źródeł. Dzięki bardzo dobrej odpowiedzi impulsowej, również niezbyt głośne źródła zostaną zarejestrowane z pełną wiernością oryginałowi.

Głównym polem zastosowań TLM 102 są jednak nagrania głosu w muzyce i lektorskie. Niewielkie podbicie charakterystyki powyżej 6kHz dodaje głosowi fantastycznej prezencji w całkowitym miksie. Do 6kHz charakterystyka jest ekstremalnie liniowa zapewniając minimum zabarwień dźwięku oraz czyste przenoszenie niskich częstotliwości. Kapsuła osadzona jest w elastycznym zawiesiu eliminując przenoszenie drgań strukturalnych. Zintegrowany z grillem filtr „pop” służy tłumieniu głosek wybuchowych podczas nagrań lektorskich oraz głosu w muzyce.


Więcej na stronach dystrybutora: aplauzaudio.pl

 

Komentarze (2)

2010-05-08 marow

na stronach nie ma nic wię™cej

2010-05-11 tomekb

Już się™ dogadujemy z Aplauzem na testy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama