W poprzednim teście sprzętu Mojave Audio mieliśmy przyjemność poznać możliwości Mojave Audio MA 301 FET. Tym razem w naszej kabinie gościmy jego lampowego brata, model MA 200. Czy warto decydować się na lampową wersję Mojave?
Z ofertą Mojave Audio zetknęliśmy się pierwszy raz w życiu. Od dystrybutora, firmy MJ Audio Lab dostaliśmy do testów dwa, naszym zdaniem najciekawsze modele. Dziś prezentujemy nasze wrażenia z praktycznego testu mikrofonu tranzystorowego MA 301 FET. Jak się sprawdza w kabinie? Poczytajcie.
Dzisiaj nietypowo. Przy okazji testów mikrofonów Mojave Audio od MJ Audio Lab dostaliśmy w paczce coś specjalnego. Jak to się sprawdzi na lektorach? - zastanawiał się dystrybutor, a i nam wydało się to ciekawe pytanie. I tym sposobem mieliśmy okazję przez kilka godzin pobawić się Looptrotter SA2RATE.

donos, kontakt

Dzięki uprzejmości firmy Audiofactory, mieliśmy okazję przetestować dwa mikrofony młodziutkiej łotewskiej firmy JZ Microphones. W poprzednim odcinku, na pierwszym teście w Polsce w naszym studio gościł Vintage 11. Tym razem do naszego sprzętu podpinamy jego starszego brata Black Hole BH1. Jak się spisuje?
Dzięki uprzejmości firmy Audiofactory, jako pierwsi w Polsce mieliśmy okazję przetestować dwa mikrofony młodziutkiej łotewskiej firmy JZ Microphones. Nigdy wcześniej o niej nie słyszeliśmy, ale to spotkanie sprawiło, że nasza geografia świata mikrofonów trochę się zmieniła. Na pierwszy ogień – Vintage 11.
Na rynku przedwzmacniaczy mikrofonowych cały czas coś się dzieje. Co chwila mamy informacje o nowych konstrukcjach lub kolejnych wersjach już znanych modeli. Czy można jeszcze czymś zaskoczyć? Audient pokazuje nam, że tak. Dzisiaj testujemy produkt ze stajni MBS Pro – Audient Mico.
Gdy Sennheiser zdecydował się na wypuszczenie na rynek pierwszego studyjnego mikrofonu wielkomembranowego, wiedzieliśmy, że prędzej, czy później trafi do nas na testy. Trochę to trwało, ale wreszcie się pojawił. Producent tylu sprzętowych hitów, teoretycznie, nie może sobie pozwolić na wpadkę. A praktycznie?
Zapewne każdy entuzjasta nagrywania stanął kiedyś przed dylematem tranzystor, czy lampa. Firma Universal Audio, szeroko znana na rynku producent najwyższej klasy sprzętu studyjnego postanowiła ułatwić nam wybór. Tak powstał bohater naszego testu - przedwzmacniacz 710 Twin-Finity.
Zaczynamy nowy etap w testowaniu sprzętu. Naturalną koleją rzeczy od mikrofonów najbliżej nam do preampów. Ich rola w procesie nagrywania jest nie do przecenienia. Na pierwszy ogień coś naprawdę budżetowego, jeden z największych przebojów jakość/cena w stajni MusicToolz – GAP Pre-73.
Powoli kończymy z mikrofonami Sontronics. Dzięki Audiofactory, mieliśmy okazję przetestować praktycznie wszystkie modele brytyjskiego producenta. Na deser została, tradycyjnie designersko odjechana, lampowa Omega.
Tym razem dzięki firmie Musictoolz wędrujemy w mikrofonowych poszukiwaniach w rejony niedostępne dla Wielu małych studiów projektowych. Ale kupić, nie kupić, pooglądać warto. Testujemy AK 47, jeden z mikrofonów z najwyższej półki sygnowany logo Telefunkena.

Strony