Strona główna >> Tech news

źródło: isovoxbooth.com

Na rynku pojawiła się nowa wersja mini kabiny nagraniowej szwedzkiej firmy IsoVox. Rozwiązanie nie jest tanie, ale to realna alternatywa dla pełnowymiarowej klatki lektorskiej.

źródło: m-audio.com

Firma M-Audio przygotowała kolejną odsłonę swojego zestawu dla wokalistów. M-Track 2X2 Vocal Studio Pro to kompletny system do nagrywania głosu wzbogacony o pakiet oprogramowania.

źródło: mbspro.pl

Polski dystrybutor producenta mikrofonów Earthworks, firma MBS Pro przygotowała specjalny rabat na urządzenia amerykańskiej manufaktury. Trzeba się spieszyć, bo promocja trwa tylko do końca kwietnia.

donos, kontakt

TEC to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży, istnieją od 1985 roku. Przyznawane są w wielu kategoriach, ale nas najbardziej interesują dwie – mikrofony studyjne i przedwzmacniacze mikrofonowe.
Nowy sprzęt studyjny firmy Chandler Limited od MusicToolz.pl REDD To pierwszy mikrofon w ofercie renomowanego producenta powstały przy współpracy z Abbey Road. Cena w okolicach 4,5 k $
Aston - nowa marka mikrofonów, która pojawiła się w tym roku na targach National Association of Music Merchants w USA, ma już polskiego dystrybutora.
W ofercie Audiostacji pojawiły się dwa nowe mikrofony pojemnościowe ze specjalnej serii MXL Heritage. Limitowana edycja charakteryzuje się ciekawym designem i zachęcającymi parametrami.
Szukacie bezkompromisowego przedwzmacniacza mikrofonowego do Waszego studia? MusicTech wybrał sześć najlepszych modeli w swoich klasach.
Musictoolz zachęca do nowego przedwzmacniacza mikrofonowego Golden Age Projekt - PRE 73 MK III. Ta seria jest naprawdę warta swojej ceny. Wiemy bo testowaliśmy MK1.
Jak co roku o tej porze dowiadujemy się, który z produktów znalazł największe uznanie w oczach amerykańskiej branży muzycznej. Nas interesują głównie dwie kategorie: mikrofony i przedwzmacniacze.
Niespodzianka od Audiostacji, dystrybutora m.in. znanych i lubianych mikrofonów marki Rode. Trzy najbardziej popularne pojemnościowe mikrofony tego producenta teraz w nowej cenie.

Strony