Strona główna >> Tech news

źródło: mbspro.pl

Polski dystrybutor producenta mikrofonów Earthworks, firma MBS Pro przygotowała specjalny rabat na urządzenia amerykańskiej manufaktury. Trzeba się spieszyć, bo promocja trwa tylko do końca kwietnia.

TEC to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży, istnieją od 1985 roku. Przyznawane są w wielu kategoriach, ale nas najbardziej interesują dwie – mikrofony studyjne i przedwzmacniacze mikrofonowe.

źródło: musictoolz.pl

Nowy sprzęt studyjny firmy Chandler Limited od MusicToolz.pl REDD To pierwszy mikrofon w ofercie renomowanego producenta powstały przy współpracy z Abbey Road. Cena w okolicach 4,5 k $

donos, kontakt

Aston - nowa marka mikrofonów, która pojawiła się w tym roku na targach National Association of Music Merchants w USA, ma już polskiego dystrybutora.
W ofercie Audiostacji pojawiły się dwa nowe mikrofony pojemnościowe ze specjalnej serii MXL Heritage. Limitowana edycja charakteryzuje się ciekawym designem i zachęcającymi parametrami.
Szukacie bezkompromisowego przedwzmacniacza mikrofonowego do Waszego studia? MusicTech wybrał sześć najlepszych modeli w swoich klasach.
Musictoolz zachęca do nowego przedwzmacniacza mikrofonowego Golden Age Projekt - PRE 73 MK III. Ta seria jest naprawdę warta swojej ceny. Wiemy bo testowaliśmy MK1.
Jak co roku o tej porze dowiadujemy się, który z produktów znalazł największe uznanie w oczach amerykańskiej branży muzycznej. Nas interesują głównie dwie kategorie: mikrofony i przedwzmacniacze.
Niespodzianka od Audiostacji, dystrybutora m.in. znanych i lubianych mikrofonów marki Rode. Trzy najbardziej popularne pojemnościowe mikrofony tego producenta teraz w nowej cenie.
Wygląda na to, że moda na słuchawki dopiero się rozkręca i wchodzi w fazę modeli studyjnych. Kolejny producent, znany głównie z konstrukcji mikrofonów, próbuje złamać niemiecką dominację na tym rynku.
Znany producent sprzętu studyjnego wchodzi w kolejny segment. Właśnie pojawiły się słuchawki sygnowane marką sE, które powinny zainteresować swoimi parametrami zarówno lektorów jak i realizatorów.

Strony