Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Pisze o sobie: "Urodzony 08.06.1980 w Stalowej Woli. Mieszka pod Sandomierzem, w miejscu najbardziej wyjątkowym ze wszystkich, u styku dwóch największych polskich rzek: Wisły i Sanu.

Absolwent Politechniki Radomskiej na Wydziale Transportu, Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na Wydziale Ekonomii oraz Szkoły Coachingu Lilianny Kupaj w Tarnowie. Według niego uśmiech i wypowiadane słowa to jedyne narzędzia, które potrafią zdziałać cuda. Wicedyrektor Gminnego Centrum Kultury w Gorzycach koło Sandomierza. Działacz, coach, samorządowiec, lektor, pasjonat dziedzin wyjątkowych.

Wszystko, co słyszalne dla ludzkiego ucha fascynuje go od zawsze. Uwielbia czytać, mówić, ale przede wszystkim słuchać. Swą przygodę z mikrofonem rozpoczął wiele lat temu, jednak profesjonalnie postanowił użyczać swojego głosu kilkanaście miesięcy temu. W pracy lektora fascynuje go to, co teoretycznie niewidzialne. W życiu prywatnym nie znosi ignorancji, a pełnią szczęścia określa rodzinę i tzw. święty spokój."

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama