Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Najsłynniejsze głosy, czyli lektorzy filmowi i telewizyjni
Autor: TVP / Pytanie na śniadanie
Źródło: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/57744894/najslynniejsze-glosy
Data publikacji: 01.01.2022

- Za chwilę w "Pytaniu na śniadanie" poznacie tajniki pracy lektorów filmowych i telewizyjnych - zapowiada głos programu Marcin Sołtyk. A Jacek Brzostyński już na wstępie żartobliwie odziera temat z romantyzmu. - Praca lektora wygląda tak, że trzeba mieć najbardziej odporne cztery litery, bo polega na siedzeniu - wyjaśnia.

 


Czy Szanowni Koledzy są często rozpoznawani po głosie? - Najczęściej obserwuję, że kiedy wypowiem w jakimś gronie zdanie, ktoś nadstawia ucha i widać, że zastanawia się: "Skąd znam ten głos"? - opowiada Jarosław Łukomski.


Lektorski tercet wspomina z ogromnym uznaniem i sympatią zmarłego Tomasza Knapika. A co odpowiada na pytanie, czy praca lektora jest prosta? Posłuchajcie sami - kliknięcie TU lub na dowolne zdjęcie poprowadzi Was do materiału.

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama