Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: internista dźwięku | Daniel Kondraciuk
Autor: Kamil Sołdacki
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RHO-3FZhrvA
Data publikacji: 31.01.2020

Będziemy obserwować aktywność internisty dźwięku i życzymy powodzenia. Notę biograficzną Daniela Kondraciuka znajdziecie oczywiście w naszym dziale "Sylwetki lektorów". Sprawdźmy również, co o bohaterze swego wywiadu pisze Kamil Sołdacki we wprowadzeniu na stronie internistadzwieku.pl:

"Daniel Kondraciuk – topowy lektor reklamowy, radiowy i telewizyjny z dwudziestoletnim stażem. Głos Radia ZET i telewizji HBO. Twórca kultowej audycji ekonomicznej EKG w radio TOK FM. Producent, podcaster, dziennikarz, trener wystąpień publicznych, showman, skromny człowiek orkiestra. Współtwórca RunForest Podcast – sportowej audycji, w której poznasz czołowych sportowców, ekspertów i pasjonatów."

Po obejrzeniu rozbudowanego intro mieliśmy nadzieję, że zobaczymy również Daniela Kondraciuka. Ale możecie go przez blisko godzinę słuchać.

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama