Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Mikrofony tej australijskiej marki cieszą się popularnością i uznaniem w studiach na całym świecie. Nie bez znaczenia jest na pewno bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Od dziś wybrane urządzenia tego producenta kupimy jeszcze taniej. Poniżej wykaz modeli objętych promocją:

 

Røde M3
Uniwersalny mikrofon pojemnościowy.
Pierwszy mikrofon z serii produktów zaprojektowanych dla szerokiego grona odbiorców. Gwarantuje bardzo wysoką jakość nagrania. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas koncertów na żywo, jak też w studiu.
Cena promocyjna 299,00 zł brutto

Røde M5 Pair
Kompaktowe mikrofony pojemnościowe
Niewielkie mikrofony pojemnościowe z ½ – calową kapsułą o charakterystyce kardioidalnej. Cechują się niskim poziomem szumów i świetnym przenoszeniem w pełnym paśmie. Doskonałe  do rejestracji wszelkiego typu instrumentów akustycznych, chórów lub innych źródeł dźwięku. Mogą być stosowane pojedynczo lub w parze stereo.
Cena promocyjna 649,00 zł brutto

Røde NT 1
Mikrofon pojemnościowy
Charakter brzmienia nawiązuje do słynnych mikrofonów z przeszłości: detaliczny przekaz w paśmie środkowym, jedwabiste brzmienie tonów najwyższych oraz ciepły i okrągły bas. Wyposażony jest w membranę 1-calową, prezentujące jednocześnie ekstremalnie niski poziom szumu.
Cena promocyjna 699,00 zł

Røde NT 1 Kit
Zestaw: mikrofon pojemnościowy NT I, uchwyt elastyczny SMR, metalowy pop-filtr [osłona przeciwpodmuchowa]
Nowego typu uchwyt SMR posiada unikalny, podwójny system zawieszenia Lyre zapewniający jeszcze lepsze tłumienie drgań.
Cena promocyjna 839,00 zł

Røde NT 1- A Kit
Mikrofon pojemnościowy
Najcichszy pojemnościowy mikrofon studyjny na świecie. Szumy własne tylko na poziomie 5 dBA. Mikrofon ten stał się standardowym wyposażeniem studiów nagrań dając ciepłe brzmienie, szeroki zakres dynamiki, klarowność oraz odporność na duże poziomy ciśnienia akustycznego.
Cena promocyjna 739,00 zł

Promocja trwa od 1 kwietnia 2014 do wyczerpania puli promocyjnej.
Podane ceny są cenami sugerowanymi brutto.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronach dystrybutora - audiostacja.pl

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama