Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

"Jestem studentem dziennikarstwa, który chwyta się wszystkiego. Nowe media nie są mi obce, ale chciałbym je połączyć z mediami tradycyjnymi. W wolnych chwilach jestem graczem, a wieczorami pracuję nad swoim głosem. Jedyne co mnie ogranicza to czas, który niestety nie jest z gumy, ale staram się go organizować jak najlepiej. Próbowałem swoich sił z YouTube otwierając kanał poświęcony grom i elektronice. Początek i pierwsze próby nagrywania oraz odsłuchiwania siebie rozpocząłem gdzieś w roku 2011. Początkowe braki i niedociągnięcia próbowałem nadrobić mikrofonem pojemnościowym, jednak teraz wiem, że nie ważne przed jakim mikrofonem się stoi. Jeśli niczego nie zaprezentujesz sobą, sprzęt nic nie da. Na poważnie podszedłem do emisji głosu dopiero w 2016 roku, kiedy przekonałem się, że głosem można kreować świat. Osoby, które znają mnie osobiście twierdzą, że jestem małomówny i mają w tym rację. Ale jak wszyscy wiemy, to nie słowa się liczą, lecz czyny. Gdy powiesz mi co poprawić – zrobię to, dasz mi zadanie – ja się go podejmę, powiedz co potrzeba - ja zrobię to najlepiej jak umiem. Chciałbym poznać zdanie innych odnośnie głosu, jego emisji i dostać jakieś wskazówki. Mam całe życie by zbliżyć się do perfekcji, a wiem, że droga ta nie będzie łatwa".

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2019-01-31 Filomena

Pisałam na fb, ale napisze jeszcze raz. Głos przyjemny, bardzo męski, ale nie podoba mi się przeciąganie słów. Do tego niestety, trzeba popracować nad dykcją, bo szumi strasznie. Pozdrawiam :)

2019-02-01 Przemysław Strzałkowski

Panie Filipie,

Dykcja jest zdecydowanie do poprawy. I będzie to sporo pracy. Ale jeśli jest Pan na to gotowy... No, popracować trzeba solidnie. To, co słyszymy teraz, jest po prostu "niechlujne". Nie będę teraz rozpisywał się o szczegółach, musi mi Pan uwierzyć na słowo ;) Wskazana jest po prostu wycieczka do logopedy.

Gorsza sprawa z interpretacją... wszystkie, absolutnie wszystkie próbki czyta Pan tak samo. Miarowo, monotonnie. Proszę wybaczyć - tak Pan nie zaczaruje nikogo, tylko... znudzi. Jeśli poprawi Pan dykcję, proszę zawsze - biorąc się za tekst - zadać sobie podstawowe pytanie: O CZYM czytam. Zatem: JAK mam czytać.

"Nie ważne przed jakim mikrofonem się stoi. Jeśli niczego nie zaprezentujesz sobą, sprzęt nic nie da" - tak właśnie jest. Wyrazy uznania za tę świadomość. Sam mikrofon nie robi roboty ;)

2019-03-07 me_wash

Całkiem przyjemny tembr, ale wszystko czytane na jedno kopyto - monotonia. Ogólnie brak życia - więcej werwy! No i tak jak wyżej - dykcja do poprawy. Proszę się nie zniechęcać, ale dużo pracy przed Panem. 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama