Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Jestem absolwentem inżynierii dźwięku Politechniki Wrocławskiej. Jeszcze podczas studiów rozpocząłem swoją przygodę z radiem i dźwiękiem, którą kontynuuję do dnia dzisiejszego. Pracowałem jako prezenter między innymi w Radiu Kolor Wrocław, Radiu Eska Łódź, Radio Eska Bełchatów, Radio Piotrków, a także Radio Plus Łódź. Od 1998 roku posiadam własną działalność zajmując się usługami dziennikarskimi i reklamowymi. Na przestrzeni swej pracy zawodowej współpracowałem, użyczając głosu z takimi firmami jak : GoldenSubmarine, ISENS, Altkom Akademia, Grupa Kolastyna, Exos, einf.pl i wieloma innymi. Mój głos można usłyszeć  w szkoleniach, reklamach. a także ( tu ciekawostka) w Kopalni Soli Wieliczka. Mam nadzieję, iż tembr mojego głosu przypadnie Państwu do gustu.

 


 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2018-03-08 Wojtek Stachowicz

Proszę o ocenę. za którą zapewne wdzięczny będę.

2018-03-16 tomekb

Panie Wojtku, ale co by Pan chciał nowego usłyszeć tutaj? Pracował Pan wiele lat w radiu, co słychać od razu. W próbce mówi Pan jak klasyczny dziennikarz radiowy. Wiadomo, że ta maniera czasem jest pomocna, a czasem przeszkadza. Ale to przecież na pewno już Pan wie :)

2018-03-27 me_wash

Zgodnie z moim przedmówcą - czy potrafi się Pan wyzbyć dziennikarskiej maniery w czytaniu? Potrafiłby Pan zinterepretować film instruktażowy lub narrację do filmu korporacyjnego? Polecam sprawdzić się w tym polu i ewentualnie dosłać próbkę - zawsze to coś, co pozwoli zdecydować się na zatrudnienie Pana potencjalnemu klientowi. 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama