Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Tomasz Urbański - ur. 24 września 1980 roku w Tychach - jest lektorem, dziennikarzem radiowym i prezenterem.

- Moją przygodę przed mikrofonem rozpocząłem w 1999 roku w niewielkiej rozgłośni radiowej RSC w Skierniewicach. W kolejnych latach były m.in. Radio 94 i Radio WAWA.
Dziś nagrywam głównie książki, różnego rodzaju prezentacje multimedialne oraz - coraz częściej - reklamy. Od 2021 roku jestem jednym z głosów kwartalnika Przekrój - czytam artykuły dostępne na stronie internetowej tego czasopisma.
Moim głosem mówią też postaci: Ol'Rattleswipe, Privateer Tom z gry Hearthstone 23.0 oraz Hycel i Królik w filmie animowanym "Gdzie jest Bobik".

Prywatnie jestem miłośnikiem dobrych książek (choćby Joanny Chmielewskiej, Henniga Mankella, Remigiusza Mroza czy Andrzeja Sapkowskiego) i... motocykli. Najlepiej odpoczywam na łonie przyrody lub na dwóch kółkach - mówi o sobie.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2013-08-24 Tomasz Urbański

Ktoś, coś? cokolwiek?

2013-09-06 tomekb

Ja! Mnie się™ ten głos, tembr podoba. Nie wiem czy jest sens pchać się™ w reklamy. To co Pan czytasz, to dobrze dobrany tekst do tembru. Tego bym się™ trzymał. Opró‚cz drobnych dykcyjnych niedoskonałości w pierwszej czꙶci, wg mnie głos nie odstaje od tych książkowo/bajkowych produkcji robionych przez aktoró‚w. Ja bym szedł w tę™ stronę™.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama