Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Od dziecka bawię się moim głosem. Skupiłam się głównie na śpiewie. Mam wszechstronne doświadczenie muzyczne. W latach 2004-2009 byłam sopranistką w chórze ACHPOIŚI. W tym czasie uczestniczyłam w ciekawych warsztatach na temat emisji głosu. Od ponad 10 lat hobbystycznie zajmuję się tworzeniem własnych aranżacji wokalnych i komponowaniem głównie muzyki elektronicznej.

Kilka lat temu pomyślałam o wykorzystaniu głosu do nagrań lektorskich. Mam na koncie nagranie zapowiedzi telefonicznej, zajawki i audycje do radia internetowego. Postanowiłam stworzyć w tym dziale wizytówkę początkującej lektorki i zapoznać się z opiniami słuchaczy na temat moich nagrań. Ciekawi mnie dubbing, czytanie prezentacji i audiobooków. Mam aspiracje, by kiedyś zostać następczynią Pani Krystyny!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama