Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Od dziecka bawię się moim głosem. Skupiłam się głównie na śpiewie. Mam wszechstronne doświadczenie muzyczne. W latach 2004-2009 byłam sopranistką w chórze ACHPOIŚI. W tym czasie uczestniczyłam w ciekawych warsztatach na temat emisji głosu. Od ponad 10 lat hobbystycznie zajmuję się tworzeniem własnych aranżacji wokalnych i komponowaniem głównie muzyki elektronicznej.

Kilka lat temu pomyślałam o wykorzystaniu głosu do nagrań lektorskich. Mam na koncie nagranie zapowiedzi telefonicznej, zajawki i audycje do radia internetowego. Postanowiłam stworzyć w tym dziale wizytówkę początkującej lektorki i zapoznać się z opiniami słuchaczy na temat moich nagrań. Ciekawi mnie dubbing, czytanie prezentacji i audiobooków. Mam aspiracje, by kiedyś zostać następczynią Pani Krystyny!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2021-02-03 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

No, skoro chce Pani zostać następczynią Pani Krystyny - to zobowiązuje i trzeba się będzie postarać (w ten delikatny sposób staram się przekazać, że taka aspiracja oznacza ciężką orkę ;))

Wiem, że Pani deklaracja ma oznaczać raczej upór i poważne podejście do rzeczy, ale zapytajmy przewrotnie: czy nie lepiej być sobą? Niedawno zaprzyjaźniony z redakcją lektor Wojciech Masiak napisał na naszym fc: "Ludzie za dużo próbują być kimś, kim nie są i nigdy nie będą. Mało kto decyduje się na swój własny styl i go utrzymuje."

I przede wszystkim to pragnę doradzić :)

2021-05-05 JaMajka

Panie Przemysławie, trafił Pan w sedno z moją intencją. Oczywiście miałam na myśli dojście do takiego poziomu doświadczenia, gdy moim głosem będę wzbudzać u słuchaczy różne emocje.
Dziękuję za poradę ;) Pozdrawiam!

2021-05-05 JaMajka

P.S. zdecydowanie nie chodzi mi o to by być jak ktoś inny, bo każdy jest niepowtarzalny i w tym drzemie potencjał!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama