Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Na imię mam Krzysztof. Po kilkunastu latach pobytu w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałem w branży usług finansowych, postanowiłem wrócić do Polski, aby przemyśleć i zaplanować dalszy przebieg mojego życia.

Niejednokrotnie słyszałem od rodziny i znajomych, że mam ciekawą barwę głosu i byłoby warto coś z tym dalej zrobić. Po kolejnym już tego typu komentarzu postanowiłem zacząć działać. Nagrałem w domowych warunkach 3 krótkie pliki audio: tekst czytany, tłumaczenie filmu oraz reklamę i postanowiłem poddać się Państwa ocenie.

Założenie jest proste: jeśli rzeczywiście mój głos ma w sobie przynajmniej zalążki jakiegoś potencjału, który warto byłoby dalej rozwijać, to - w zależności od otrzymanego feedbacku - przemyślę podjęcie odpowiednich kroków. Chętnie udzielę także mojego głosu - jeśli wydałby się on interesujący i przydatny - już na tym wstępnym etapie.

Kontakt: chris28@op.pl

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2023-06-14 me_wash
Dzień dobry, faktycznie tembr jest całkiem ładny, jednak melodia czytania jest dość monotonna. Proszę posłuchać jak w próbkach brzmią lektorzy profesjonalni - inaczej czytają reklamę, inaczej prezentację multimedialną, a jeszcze inaczej szeptankę do filmu fabularnego. Nie zaszkodziłaby też wizyta u logopedy i ćwiczenia dykcji, bo momentami ucieka. Powodzenia!
2023-06-16 Krzysztof_G

Witam, dziękuję za konstruktywny komentarz. Pozdrawiam!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama