Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Magdalena Różczka w szkole średniej grała w amatorskim teatrze "Terminus A Quo" w rodzinnym mieście. W 2004 roku ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Zanim została zawodową aktorką przez pół roku studiowała informatykę na Uniwersytecie Zielonogórskim, aby następnie sprzedawać artykuły kosmetyczno-chemiczne w drogerii. Pracowała także w sądzie rejonowym w Zielonej Górze jako protokolantka. Równolegle rozpoczęła studia na wydziale socjologii Uniwersytetu Zielonogórskiego i była studentką tej uczelni przez 2 lata.

Od stycznia 2010 roku jest Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF. W marcu 2010 roku otrzymała nominację do nagrody "Viva! Najpiękniejsi" w kategorii Najpiękniejsza Polka.

Od 2002 roku udziela się w dubbingu (m.in. Kung Fu Panda, Potwory kontra Obcy, Janosik. Prawdziwa historia, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz).

(źródło: wikipedia, materiały własne)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. fragm. audiobooka "Ania z Zielonego Wzgórza" L.M. Montgomery
  2. reklama Factory
  3. fragm. serialu "Ruby Gloom" jako Makabra

Oceń lektora

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama