Strona główna >> Talenty >> Kazimierczak Krzysztof

źródło: archiwum użytkownika

Kazimierczak Krzysztof
Urodziłem się™ 1 sierpnia 1988r w Olsztynie. Skończyłem szkołę™ średnią ZSEiT w Olsztynie. Jestem na początku drogi z mikrofonem, ale liczę™ na to, że z pomocą profesjonalistó‚w, ich rad i zastrzeżeń wzniosę™ się™ wysoko w kunszcie lektorskim.

Bardzo proszę™ o szczere komentarze tego, co tu zamieściłem. Jeżeli ktoś ma możliwość pomó‚c mi w zdobyciu pierwszych zleceń, w celu rozkrę™cenia mojej "kariery lektorskiej", bę™dę™ wdzię™czny. Kontakt: kazikcd@gmail.com Pozdrawiam i czekam na komentarze.

Próbki audio:
Próbka nagrania użytkownika 1
Próbka nagrania użytkownika 2
Próbka nagrania użytkownika 3

Komentarze

kazikcd
21.04.2011

Witam Wszystkich bardzo proszę™ o komentarze tego co zamieściłem powyżej. Bardzo zależy mi na pracy w tej dziedzinie wiec jeżeli tylko Ktoś może mi pomó‚c się™ wybić proszę™ o kontakt gg: 35202778 e-mail:

tomekb
27.04.2011

Najlepiej, naprawdę™ dobrze, wyszedł jingiel planety ;) Serio to to spa. W miarę™ naturalnie po prostu. Ale ogó‚lnie to jest rzeczywiście początek. Plusy - 1. z tym temrem może się™ udać ale potrzebna na pierwsze lata całkowite odrzucenie napinkowej modulacji 2. Jest jakieś otwarcie na scenki 3. Dobre podejście, a tylko zła droga. Minusy: 1. angielski - jeśli nie jesteś naprawdę™ dobry szkoda czasu. 2. Akcenty i interpretacja zdań w reklamach 3. Napinka. 4. Dykcja, ale bez tragedii. Praca na to wszystko pomoże.

lenahar
23.05.2011

Ładna barwa głosu,ale błę™dy niestety uniemożliwiają spokojne wysłuchanie .Brak końcó‚wek, np. ch na końcu.Mó‚wisz w każdej końcó‚wce ę™-to jest uznawane za błąd.recytowanie wierszy chyba nie dla Ciebie.CZ zbyt głę™bokie.Dykcja mało wyrazista.Naśladujesz ale poco???Musisz popracować nad emisją głosu,oddechami ,wyrazistoscia mowy.Musisz duzo popracować,ale myslę™,że warto.

kazikcd
24.05.2011

dziekuje ;]

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

Zobacz także:

źródło: materiały własne użytkownika

Pan Piotr już posiada doświadczenie jako konferansjer i lektor. Teraz postanowił przesłać swoje demo do nas. Posłuchajcie sami i oceńcie.

źródło: materiały własne użytkownika

Miłośniczka bajek o charakterystycznym tembrze przedstawiająca się jako Rudy Głos. Posłuchajcie Aleksandry i pomóżcie jej podjąć decyzję czy w jej przypadku warto myśleć o lektorce. Zapraszamy.

źródło: materiały własne użytkownika

Szesnastolatka, finalistka konkursu "Warszawska Syrenka". Gratulujemy i trzymamy kciuki. Zapraszamy do przesłuchania nagrania.