Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Pracę™ prezentera radiowego/dziennikarza poznałem od środka, podczas praktyk w lokalnej stacji –“ Katolickim Radiu Ciechanów. To właśnie dla KRC, użyczałem i nadal użyczam swego głosu do reklam/jingli. Jeśli spodobało Ci się™ moje demo, koniecznie odezwij się™ na podanego maila: spysinski@gmail.com

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika
  2. Próbka nagrania użytkownika

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2013-02-06 tomekb

No coś mogłoby z tego być, słychać brak treningu, ale słychać tez niezłe zadatki na czytacza. Pamię™taj, że najlepiej wypadasz gdy się™ nie napinasz (w hyundaiu, we fragmencie na początku drugiego przykładu). Tego się™ trzymaj, masz naturalnie młody, sympatyczny głos, a to nie jest wada, by ją trzeba było przykrywać sztucznym zadę™ciem. Trzymamy kciuki. Masa pracy przed Tobą, ale jest światło w tunelu.

2013-02-07 l.spysinski

Dzię™kuje bardzo za drobne wskazó‚wki. Bę™dę™ się™ trzymał tej naturalnej "wersji" głosu. Masa pracy przede mną ? Tego się™ akurat nie boję™.

Dzię™ki za wsparcie - nie zawiodę™ !

2013-02-08 tomekb

:) Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama