Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Jak udało się™ nagrać ten całkiem spory materiał z tak obszerną listą zaangażowanych aktoró‚w/lektoró‚w, w 60 dni?  To pozostanie tajemnicą realizatoró‚w z Teatru Polskiego Radia.
W każdym razie efekt zyskał uznanie zaró‚wno krytykó‚w, jak i masowej publiczności. Wię™kszość opinii jakie znajdziemy na forach jest wrę™cz entuzjastyczna. Nadal niestety nie ma informacji czy druga i trzecia czꙶć trylogii bę™dzie realizowana z ró‚wnym rozmachem. Czekając na wię™cej a w mię™dzyczasie podrzucamy kilka ciekawych linkó‚w wygrzebanych w sieci.


   Czekamy na nastę™pne tomy!


Komentarze (4)

2011-06-07 tomekb

A ja dodam, że od niedawna pod tym linkiem możemy posłuchać całości nagrania przed zakupem :) http://www.youtube.com/watch?v=i2Aad-M6PdA&feature=related

2011-06-08 nozownik0

Nie miałem okazji czytać ani sluchać całej książki. Słyszałem fragmenty. Nie mó‚j gatunek. Jendak to najwię™ksza produkcja audio w Polsce. Sporo pracy, niezły wynik a Gudowski jako narrator to poezja dla uszu.

2011-06-08 tomekb

Jako lektor... :) Bo tutaj mamy narratora dodatkowo. Ale ja też zwró‚ciłem na niego uwagę™. Miażdży. Naprawdę™ perfekcyjna robota. Co do samej produkcji... Pytanie czy to się™ wszystko zwró‚ciło. Te wszystkie znane nazwiska musiały kosztować. Jeśli nie drugiego tomu nie bę™dzie i inni też bę™dą się™ dwa razy zastanawiać zanim pó‚jdą w taką superprodukcję™.

2011-06-08 tomekb

Jest info, że produkcja kosztowała 1,5 mln złotych. Książka lata po 40 pln ale w tym jest vat a w kosztach nie. Pró‚g zwrotu na poziomie około 40.000 egzemplarzy. Chyba dużo jak na ten rynek gdzie średni nakład to 3.000. Chyba, że to miało być takie promocyjne, popularyzatotrskie przedsię™wzię™cie.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama