Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

W nagraniu "Dr Dolittle" wzięło udział 13 osób, w tym Tomasz Knapik i Joanna Kołaczkowska z Kabaretu Hrabi. Inicjatywa ma charakter non profit. Pomysł polega na tym, że zainteresowani dostają po jednym rozdziale książki, który nagrywają i wysyłają do Fundacji. W ten sposób audiobook powstaje szybko, a indywidualny nakład pracy nie jest zbytnim obciążeniem. Za to satysfakcja - gwarantowana.

Kolejnym przedsięwzięciem jest wspólne nagranie "Ani z Zielonego Wzgórza". Zasady są takie, jak poprzednio. Wiadomo już, że Tomasz Knapik i Joanna Kołaczkowska wezmą udział także w tym projekcie. Dodajmy, że to ciekawe przedsięwzięcie mogą wesprzeć zarówno zawodowcy, jak i zaawansowani amatorzy.

"W dzisiejszych czasach czytanie książek, a w szczególności lektur szkolnych należy do najmniej lubianych zajęć młodzieży. /.../ Stawiamy tezę, że jest to wynikiem braku edukacji jak ciekawie czytać" - czytamy na stronie akcji.
"Dzięki naszym nagraniom młodzież będzie poznawała pełne wersje dzieł z kanonu lektur, a nie z obowiązku zaspokajała swoją wiedzę za pomocą streszczeń" - zapewniają  pomysłodawcy projektu.

Pełne nagrania lektur szkolnych są bezpłatnie udostępniane na kanale Naszeczytanie.pl na YouTube.

Jeśli chcecie wziąć udział w nagraniu, napiszcie do Fundacji: kontakt@fundacjakropka.pl

 

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama